Jiraiya&Minato Nereye Kadar Gider?

• Anket
    • Vs
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Jiraiya&Minato Nereye Kadar Gider?

Hangi Raund'a Kadar Gelirler 5

Sonuç katılımcılar tarafından görülebilir

1. Raund Chiyo&Pakura
      2. Raund Darui&Kurotsuchi
      3. Raund Sasori&Deidara
      4. Raund Kakuzu&Hidan
      5. Raund Konan&Tendo
      6. Raund Gaara&Mei
      7. Raund 4. Raikage&Ohnoki
      8. Raund Orochimaru&Tsunade
      9. Raund Hiruzen&Tobirama
      10. RaundTobi&WA Kakashi
      11. Raund Itachi&Nagato

Tendo diğer Path'lerin görevlerini yapamaz. Sadece çakra miktarı artışı vardır.
      Jiraiya ve Minato her Raund Yenilenirler.
      Tobi, Konan dövüşündeki halinde 1 MS 1 Sharingan.
      Hiruzen ET halinde ek olarak Rasengan türevlerini bilmektedir.
      Itachi sağlıklı, Susano'o'lu, Totsuka ve Yata sahibidir.
      Jiraiya 6. Raund ile birlikte SM açabilir, Kuchiyose'lerini SM kombosu için 8. Raund'dan itibaren kullanabilir(Shima hariç). Shima 9. Raund'da katılır yanına.
      Minato da 8. Raund'dan itibaren SM açabilir. 9. Raund'da ise SM olayını Kurama ile bölüşür. Ancak Kurama'nın tek yardımı bu olacaktır. 11. Raund'da KCM açabilir.
      Sırlar kapalı dövüş içerisinde çözülmesi gerekir.
      Nagato dövüşe hasta haliyle başlar. Düzelmesi için 2 dakikası vardır.
      Dövüş alanları 3 raund'da bir değişir. Sırasıyla, Kanabi Köprüsü-Sunagakure Çölü-Kaplumbağa Adası-4. Büyük Shinobi Savaşı alanı.
      Kurotsuchi ve Darui Kage koruması hallerindeler.

• Birinci Round;
      Chiyo harici sıkıntı çıkmaz. Chiyo kuklalarla belki biraz oyalayabilir ama sonuç belli.

İkinci Round;
      Çok kısa sürer. İkisi de güçlü adamlar ama lig farkı. Bu sefer oyalayacak şeyler yok ellerinde.

Üçüncü Round;
      Deidara sayesinde işler azıcık ciddileşti. Sasori de yine biraz oyalayabilir. Geçerler diyorum.

Dördüncü Round;
      Kakuzu güçlü sayılır ama Hidan zayıf kalmış. Her türlü geçerler.

Beşinci Round;
      Tendo Pain ve Konan iyi rakipler. Chibaku ve Shinra tehlikeli. Geçerler diyorum.

Altıncı Round;
      Buradan sonra 1v1 olarak yorumlayacağım.

Jiraiya vs Gaara;
      Gaara kumu ile gerçekten güzel iş yapıyor fakat gördük ki yağa karşı çok etkisiz. Ayrıca Jiraiya zehirlenmiş ve güçleri çok aşırı kısıtlanmış haldeyken dahi çok geniş bir alanı ateşle kaplıyor. Gaara'nın kumundan çok fazla alanı ateşle kaplayabilir. Jiraiya SM moda geçebilecek hem. Orta zorluktan fazlası olmaz.

Minato vs Mei;
      Mei (Belki de Tsunade boostu ile olabilir) kilometrelerce alanı lav ile kaplayan biri. Ayrıca yakın dövüşte Hebi Sasuke'ye zorluk yaşatıyordu. Yine de Minato biraz lig üstü. Orta zorluk üzeri olmaz diyorum yine.

Bundan gerisini daha sonra yorumlamak istiyorum çunkü bayağı unutmuşum. Hatırlamam gerek.
    • 9-10-11 hariç bir sıkıntı çekmeyeceklerdir bu şartlar altında.

9. Round için Hiruzen Zirve olsaydı eyv. ancak yaşlı haline Rasengan'da eklesek bir Jiraiya edeceğini sanmıyorum. Minato zaten > Tobirama. Ama inanılmaz zevkli ve çok zorlu bir dövüş olurdu.

10. Round için ise;

Normalde Tobi şu ankette Nagato ile beraber en güçlü çar. Ancak Minato bu adamı öyle bir kantırlıyor ki. O Tobi'nin yapabilecekleri çok sınırlanıyor Minato sayesinde. Jiraiya deseniz zaten DMS hariç her Kakashi versiyonundan çok daha güçlü. Fakat Tobi sebebiyle büyük ihtimal SM'e girmek istecektir. Çift Kamui büyük tehdit olsa da Kakashi çakra, fiziksel beceriler ve yıkıcılık olarak bu dövüş için çok aşağıda kalıyor. Kakashi düştükten sonra da Tobi ne kadar azman olsa da bu ikiliyi alamaz.

11. Rounda gelindiğinde ise Hoca & Öğrenci ikilisi full bilgi ve sağlam bir hazırlık süresine sahip olsalar ve savaş alanlarını kendileri belirleseler beeeeeelki o zaman bir şansları olurdu. Ya da Minato KCM2 moda sahip olsa... Ancak bu şartlar altında Nagato ve Itachi'yi geçebileceklerini sanmıyorum. Itachi çok dert değil normalde ikisi içinde ancak yanında Nagato gibi bir garantör varken çok dert olabilir. Nagato'yu Shiki Fujine alabilirse Minato kendini feda edip o zaman belki Jiraiya, Itachi'yi alır ve galip olurlar. Ya da Jiraiya bilerek Nagato'ya atlayacak bu da yakalayıp ruhunu çekerken Nagato'nun kafasından tutup onu kurbağaya çevirirken ölecek...Yani ikiliden biri Nagato'yu denklemden çıkartmak için fedakarlık yaparsa beeelki o zaman bir iş çıkar ama pek sanmıyorum.

11. Round'da dururlar.