İzlediğiniz Son Film Hangisi ? Nasıl Buldunuz ?

• Genel
    • Spoiler
    • inceleme

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Bleach ve Fullmetal Alchemist Live Action Filmleri

Bleach katlanabilir seviyede kötüydü hatta yer yer nostaljik, özlem duygusu veren, eğlenceli anları vardı. Kötü olmasına rağmen bir kıymeti var denilebilir.

50-60/100 arası bir şey verilebilir.

Ancak Fullmetal'In ki ! Tövbeler olsun

15/100
    • Nabu yazdı:

Bleach katlanabilir seviyede kötüydü hatta yer yer nostaljik, özlem duygusu veren, eğlenceli anları vardı. Kötü olmasına rağmen bir kıymeti var denilebilir.
      Hiç sorma abi Bleach'in bu bölümlerini izlediğimde yıl 2012'ydi galiba.Tekrardan görmek güzeldi.Sadece konu Bleach olunca benim için akan sular durur.Hayal kırıklığım bundan ötürü.İyi şeyler bekliyor insan.

Çok beklentim olmadan izledim.Çünkü yeni bir tür dinozor üretelim sonra bu kaçsın ortalık karışsın fikrinden bir şey çıkmayacağını biliyordum.Aslında böyle izlemek iyiymiş hee.Bu dinazorlar ne diye çıkıp gitmek yerine milleti kovalayıp yemeye çalışıyorlar ki?Yeni üretimler hatalı mı oluyor acaba? :P
      Küçük kızın mevzusu çok havada kaldı
      Spoiler Göster
      Şimdi bu kız klonlanmış annesinden.Tamam anladık ama filmle ne alakası vardı bunun.

Dinozorlar ilginç bir fikir lakin iyi işlenmeyince sadece ortada koşturan koca yaratıklar oluyor sadece.
      Orta derece bir filmdi.Not good not bad havasında.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen demkir ().

• Ascalon yazdı:

İzleyeli bayağı oldu ama o filmin karakteri özellikle villain karakteri çok iyiydi diye hatırlıyorum.
      Aynen , Shitrozen'a kıyasla bin kat daha iyi idi karakterleri ve tasarımları. Açıkçası bu kadar arka planda kalmasına şaşırdım. Rus, Noel Baba ve Avustralyalı Easter Bunny'i kaldıramadılar sanırım :D
    • Aslında bunları izleyeli neredeyse bir ay geçti ama araya sorunlar girdi o yüzden yeni yazıyorum.

Çok hoş ve tatlı hikayesi ile sıkılmadan izlediğim filmdi. Çok az diyalog var. Olanların da neredeyse tamamı işaret dili ile. Bir nevi sessiz sinema gibi düşünebilirsiniz.

Altyazı ile benim gibi bilmeyenler için işaret dili anlatılıyor elbette.

Puanım 9.6/10 (Yine de belirteyim ki verdiğim puana bakıp girerseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. IMDb puanı 8.1/10) Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

-

Pek anlatamıyorum kendimi ama kısaca toplumun kadınlara bakışının erkeklere bakışı ile farkının anlatıldığı bir filmdi. Tabii ki böyle söyleyince her şeyi detaylı irdeliyorlar gibi gelmesin.

Mahkemede celseler halinde geçen, kızların yaşadığı kötü olayın toplum bakışıyla kendileri aleyhine dönüşmesini de anlatıyor da diyebilirim. Puan vermek zor zira konu ve amaç olarak iyi olsa da biraz durağan filmdi. Fakat ben sıkılmamıştım onu diyeyim.

Puanım 8.7/10

Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim çunkü fark etmeden, önemsemeden küçük şeyler olarak gördüğümüz ayrımları görmemizi sağlıyor.

-

Bunu nasıl anlatırım gerçekten bilmiyorum. Anlatım işlerinde berbatım. Merak eden varsa izleyebilir. :evil:

:gokucracks:

Puanım 8/10
    • Annemle son dönem günde en az bir film izlemeye çalışıyorum onun yüzünden (ya da sayesinde) epey bir romantik komedi izledim bazıları tekrar izlediğim bazıları ise ilk defa izlediklerimdi. Eski zamanlardaki bazı rom-comlar yer yer corny ve klişe olsa da yine de hissettirmesi gerektiği gibi hissetiriyorlar.
    • Üstte de bahsedilmişti, Rise Of The Guardians filmini zaten izlemiş olmama rağmen, tekrar izledim.

Çocuk filmi olması ve sonu baştan belli olmasına rağmen diğer kötü tarafı tuttum, her zaman olduğu gibi.

Film olduğunu kenara atıp bir düşünce hayal dünyasında, karabasanın da olması mantıklı olmaz mıydı? Ki onun da diğerleri gibi korkusu yalnız olmak iken?

Spoiler Göster
      Bir çocuk filmi olduğuna dönersek, en sondaki sıkışık ve korkunç bir mezara kapatılma sahnesi çocuk filmine hiç uymuyor.

• All the boys i loved before

Farklı bir şey izleyeyim dedim.Fragmanda bir şeyler vadediyor gibiydi.Üstelik Netflix yapımı.Bu umduğum kısmıydı.Şimdi bulduğum kısmına gelirsek:
      Bu film bundan çok daha iyi işlenebilirdi.Konu bana göre bir aşk filmi yerine daha çok romantik komedi olmalıydı.Yola çıkılan konu güzel fakat gerisini batırmışlar.Çok tek düze ve tahmin edilebilir.Hayal kırıklığına uğradım çünkü beklentim vardı.

@Earendill
      Barfi cidden çok güzel bir filmdi.Epey etkilenmiştim ilk izlediğimde.
    • Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

Fena fikir değil, görseller hoş, renk skalası vs güzel. Karakterler ve plot tırt 60-70 dk önceden filmi çözüyorsun sıkıntısız ayrıca felaket bir misscast (yanlış oyuncu seçimi) söz konusu hemen hemen her rol için. Screenplay ise baya baya vasat. Harcanmış, John Carter ve Jupiter Ascending gibi.

5.5 - 6.0 / 10.0