Wano'dan Beklentileriniz?(SPOILER)

• Spoiler
    • öngörü/teori
    • manga
    • anime!

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Utsuro yazdı:

Oda açıklamasında Wano'nun "müthiş" bir arc olacağını belirtti.

Oda artık her arc öncesi açıklama yapma huyunu bıraksın lütfen. Ha belki o yapmıyordur o yapıyormuş gibi yansıtılıyordur bilemem ama her türlü bıraksın. Dressrosa, Marineford'u gölgede bırakacaktı güya, güya Cp0 üyelerinin kimlikleri ortaya çıkacaktı ? Ne oldu en fanatik fanlardan bazıları bile darlandı, yıldı. Oda'yı pek sallamıyorum o açıdan artık.

Ama şunu biliyorum Oda'da ve bu evrende hala iş var mı yok mu bunu gösterecek arc Wano. Yani Korsanlar ve Samuraylar iki çok ikonik, karizmatik konsept bir araya geliyor bu arcta da Big Mom tayfası gibi, Raizo gibi tipler çizerse yine herkes Luffy'nin etrafında ekseninde bükülürse.. O saatten sonra cidden sadece "negatif argüman" olarak takip ederim. Şu ana kadar zaman atlaması sonrası tüm bu berbat arclara rağmen hala bir sevgi ve umudum var olarak geldim bugüne. Wano bunu test edeceğim arc olacak benim kendi adıma.

Whole Cake Island öncesi gibi çok önemli 7-8 tane olay 4-5 sayıda gösterip milleti hype a boğup seriyi takip ettirmek zorunda bırakıp sonra tüm manganın sayısının 50 saniyeyi anlattığı fotoğraf kareleri döşemeye başlarsa yazıklar olsun. Wano, Oda'da bişi var mı yok mu ? Göstereceği arc olacak benim adıma.. Umarım güzel şeyler görürüz umarım şu zaman atlaması sonrası kabusu çözülür. Punk Hazard'ı özler oldum .
    • Çok uzamasın, iki yıl sürmesin en azından.

Onun dışında bazı şeylere açıklık gelmeli artık. Mihawk hakkında bazı şeyler açıklanmalı. Ek olarak Whitebeard tayfasının durumu, Dragon'un savaştan sonraki durumu ve ordusu, ayrıca Vegapunk hakkında bilgiler gelmeli.
    • Ascalon yazdı:

zevk almak için uzun bir süre ara verip biriken bölümleri okumam lazım.

Bunu bende düşündüm. Dedim birikse bir fark olur mu ? bir ara 2-3 bölüm biriktirdim olmadı çünkü serinin ritim duygusu çok değişken ya aşırı hızlı ya aşırı yavaş yani biriktirmek için 30 bölüm falan biriktirmek gerekirmiş gibi geliyor bana. O kadar bölüm okumazsam daha da okumam diye de çekiniyorum açıkçası :D
    • Bence cıvıtmaya şimdiden başladı. Güya bir yerden sonra ödüllerde artış zorlaşıyordu adam buraya gelene kadar 5-6 kere ödül değiştirtti 500 etti şimdi bir kerede 1.5 milyar oldu gazetede çıkan kulaktan dolma bir habere göre bu ödül artışı çok fazla. TS sonra Oda resmen okuyucularını sağmak için 1 bölümden sıka sıka 6-7 bölüm çıkartmaya başladı. Ara Arc olacak Whole Cake Island, 2 sene sürdü. Oda bu Arc'ı da kötü çizerse (hikaye olarak) ciddi manada okuyucu kaybeder. Çünkü artık kimse Arc sonunda oluşan, bir sonraki Arc'ı muhteşem göstermeye çalışma palavrasını yemez. Umarım.

Aliyi de haklı buluyorum Sanji ciddi bir P.Up almalı. Zoro'dan ödülünün 10m fazla olması dışında ona yaklayaşacak her hangi bir şey göstermedi. Ödül konusuna tekrar gelecek olursak artık seri sonuna kadar Luffy'nin ödülünde artış olmaz, diye tahmin ediyorum yoksa Wano'da hem Samuraylar hem Kaido derken 3-4 Milyar olacak ödülü seri sonunda da artık 50 Milyarı bulur bu hızla.
    • Tam Zoro'ya hitap eden bir mekan. Yeni bir gücünü nasıl aldığını geçmişe dönük gösterirken 2 yıl aradan sonra neden tek gözle döndüğünü de öğreniceğimizi düşünüyorum. Bizimkilerin her zaman için imparatorlar içinde asıl düşmanı teach olacak. Nedense Kaido işi de big mom gibi saçma bir şekilde bitecek ve teach meselesi asıl ve net gündem olacak şekilde sonlanıcak gibi fikirlerim var ama 5 6 yıla ancak görürüz ne olcak : D
    • Bence arc tamamen zoro odaklı olmalı! Onun haricinde büyük ihtimalle luffy yonkou level olacak arc sonunda ama ben kid ve law ile aynı level sayilsin istemiyorum artık. Whole cake de bege den üstün gosterdiler orada tatmin oldum darısı wano nun da başına. Ayrıca olasi bir zoro vs jack savaşında zoronun kimseden yardim almasını da istemiyorum. Olur da luffy jack ile savasirsa zorlanmadan geçmesini istiyorum. Aslinda bu kadar çok şey istememin sebebi hazir seri biraz ritim tutmuş heyecanli ilerliyorken luffy nin 20 bölüm boyunca jack den dayak yemesini ya da ne bilim zoro ve yanindaki elemanin 10 bölüm boyunca plan yapmasini vs okumak istemiyorum. Luffy nin yonkou olup olmamasi pek umrumda değil sonuçta baya bi high level o makam ama tekrar dediğim gibi law luffy kid üclüsü kaidoyu yenerse bile en fazla itibar luffyde olsun isterim.
    • Şaka maka tayfada ipini koparanın başına bir iş geldi. Ya o kişiyi kurtarmaya gittiler yada onun memleketinde geçti olaylar. Bence Zoro Ryuma'nın 2.-3. kuşa torunu çıkacak olaylar ona yoğunlaşacaktır. Zaten tayfa Filonun da etkisiyle Yonko gücüne epey yaklaşır Wano'dan sonra.
    • Şükür arc'a girdik gireli çok güzel ilerliyor, gereksiz olduğu düşünülen kısımlar bile Kiku karakterini tanıtma uğruna olduğu içün bana sıkıcı gelmedi. Ama bu durum uzar ve en gereksiz karakterlere en sıkıcı detayları girmeye başlarsa, ya da o rezil kovalama bölümleri tarzı birşeyler gelirse ana bacı söverim. Ağzına sıçarım bu sefer.
    • Belki de serinin en berbat arcından sonra güzel bir şeyler görsek iyi olur.

Earendill yazdı:

Mihawk hakkında bazı şeyler açıklanmalı.

Earendill yazdı:

ayrıca Vegapunk hakkında bilgiler gelmeli.
      Bu iki konuda çok haklı.20 yılda bir adam hakkında hiç bir şey verilmez mi?Yani artık gizem olmaktan çıkıyor.Heyecan yaratmıyor.Beklenti zamanla tükeniyor.Şu tayfanın yarısını sağa yarısını sola göndermesi sıktı gayri.Wano'da da aynı mevzu.Bu konsepti beğenemedim bir türlü.Gear 5 görürüz elbet.Kaido'yu bu haliyle yenecek hali yok ya.Kaido'yu daha önce kimlerin yendiği ve Big Mom ile geçmişi güzel olabilir.
    • demkir yazdı:

Bu iki konuda çok haklı.20 yılda bir adam hakkında hiç bir şey verilmez mi?Yani artık gizem olmaktan çıkıyor.
      +1 .. Bunu sağda solda deyince OP hater ı diye adlandırılıyoruz maalesef.

demkir yazdı:

Şu tayfanın yarısını sağa yarısını sola göndermesi sıktı gayri.
      Zengin panel çizemiyor ve kompleks metin yazamıyor çünkü.. Eskiden de bu konuda iyi değildi şimdi hepten saldı. Konforu için yapıyor bunu.