H'el Vs Post-Crisis Süpermen

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• H'el Vs Post-Crisis Süpermen

H'el Vs Post-Crisis Süpermen 9
      1.  
        H'el Orta Zorlukta Alır (6) 67%
      2.  
        H'el Yüksek Zorlukta Alır (2) 22%
      3.  
        Post-Crisis Süpermen Yüksek Zorlukta Alır (1) 11%
      4.  
        Post-Crisis Süpermen Orta Zorlukta Alır (0) 0%
      5.  
        Yenişemezler (0) 0%
      Kurallar
      Her ikisi de bloodlusted.
      Dünyada savaşacaklar.
      Sundipp yasak.
    • Genel kanı aksine new52 superman in post crisis superman'den çok da geri olmadığı kanaatindeyim.New52 superman in low anı çok fazla belki de bu yüzden güçsüz gözüküyor milletin gözüne.
      Soruya gelirsek h'el'in çok zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum.Sahip olduğu fiziksel becerilerin yanı sıra manüplasyon yetenekleriyle beraber skyfather seviyeye yakın bir karakter.Şahsen odinin son yıllardaki gösterimlerini de hesaba katarsak h'el'in marvel skyfatherlarını yenebileceğini ön görmek mümkün
    • @Shrimp
      Post-crisis Süpermen en iyi featleri barındıran Süpermen dönemlerinden biri. Büyük başarılarını o dönemde sergilemiş. Yani New52 Süpermen güçsüz değil de Post-crisis Süpermen güçlü demek en doğrusu.
      H'el skyfather seviyesin de birini alabileceğini hiç sanmıyorum. Featleri o kadar büyük değil ama son dönemler de odine ne oldu bilmiyorum fakat hala galactusa kafa atacak seviyede ise H'eli alırken pek zorlanmaz.

@Noralyma
      Ss zorlar hatta ben alacağını bile düşünüyorum.Post-crisis Superman ise baya zorlar gibi geliyor bana.
    • @father

İşte sanıldığı kadar fark yok. N52 de Gerçeklik yok edici Evolved Doomsday'ı ikiye ayırıyordu. O Evolved Doomsday sonsuz boyutlu Phantom Zone'ı parçalayarak çıkıyordu. Darkseid felan hapsedildiğinde çıkamanıştı ordan. Zaten defalarca söyledim ama yine de atayım fotoğrafları

Tabi ki Post Crisis Superman'ın featleri daha iyi.

Thee Bleedi tanklaması, Monitor gemisinin içinden geçmesi, Her biri Galaxy seviyesi olan Imperiex Probe dan onlarcasını yendi, Imperiex Prime in saldırısına dayandı, Apokolipse dalıp parademonları, kalibakı ve Darkseidı teker teker yendi, OWAW Darkseid Imperiex Probeyi 1v1 da aldığı için Galaxy level. Vs. Vs.

Post Crisis Superman'ın genel olarak galaktik featleri var. SS ile Superman zaten garanti galaktik diyebilirim. N52 de ise multi solar system level felan Superman.

Evet o üç kriptonlu (Superman,superboy,supergirl) bi Post Crisis Superman eder ama H'el o üçünü kolaylıkla tokatlıyordu. Ayrıca Hel onlara zarar vermek istemiyordu kendini tutuyordu.

New 52 Superman nerde dövdü ?

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Noralyma ().

• father yazdı:

Hikayede New52 Süpe bile H'eli hırpalıyordu
      Superman, Hel'e sadece H'el kendisi istediği için vurabildi. Onda bile H'el'in suratında en ufak bir çizik dahi oluşmadı. H'el aklı başında iken kimse onu hırpalayamadı. Supergirl güneşten şarj olarak geldi blitz çakıyordu (IMP'nin ilkel versiyonu gibi bir şeydi yaptığı) H'el yerinden kıpırdamadı Supergirl kolundaki hissi kaybetti kolları kırılıyordu az daha..

-----------

Post-Crisis Supe ile N52 arasında bir fark var evet. Po-C Supe daha güçlü, yetenekli, hızlı ve tecrübeli ve biraz daha çok yönlü ancak bu fark öyle sanıldığı gibi. New 52 Superman'in zorlandığı birine Post-Crisis Supe zorlanmaz diyecek kadar devasa bir fark öyle bir fark için Pre-Crisis Superman gerek..

Post-Crisis Supe bile tek başına New 52 Superman + Superboy + Supergirl + Teen Titans vs etmez yani.

----------

Noralyma yazdı:

SS ile Superman zaten garanti galaktik
      İkisi de Galaksi seviyesi değil. Galaksi seviyesi birine tehdit olabilmek ile Galaksi seviyesi olmak farklı şeyler.

Hem Po-C Supe hem de N52 Supe solar sistem seviyesi ancak Po-C Supe'un becerileri, tecrübesi daha kalite bir seviye de..

Noralyma yazdı:

Her biri Galaxy seviyesi olan Imperiex Probe
      Her biri galaksi olacağını sanmam.

Noralyma yazdı:

Imperiex Prime in saldırısına dayandı
      Orada dışarıdan müdahale vardı. Doomsday'in öldüğü ancak Superman'in yaşadığı saldırıyı diyorsan .Superman orada korundu biri tarafından da unuttum. Tanklamadı yani.
    • @Nabu

Hocam solar system hafif kaçıyor. Bari multi solar system diyelim. Çünkü featler genel olarak solar system'in daha fazlası. Galaksi belki olamazlar ama multi solar system kadar vardır SS ile Post C. Supe. N52 de solar system leveldir.

Imperiex Probe'lar çok güçlüydü. Galaktik olmaları pek şaşırtıcı değil. Ama güç seviyeleri farklı olabilir belki . Aynen o saldırıyı diyorum. Doomsday kemiklerine kadar erimişti. Hatırladım hatırladım Source koruyordu.
    • Nabu yazdı:

Skyfather bence de biraz abartı. Hele DC Skyfatherları
      Hocam zaten marvel skyfatherları için demiştim ben skyfather seviyeye yakın diye.Nitekim odini baz alırsak odinden onlarca kat güçlü hızlı dayanıklı bir karakter.Ayrıca skyfatherları skyfather yapan yeteneklerin benzerlerine sahip.Dc için herald seviyesi bir karakter iken marvel güç skalasında skyfather levele bir hayli yakın olur.