En güçlü Sasuke Ay'a zarar verebilir mi?

  Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  • En güçlü Sasuke Ay'a zarar verebilir mi?

   Hep merak etmişimdir ve yaptığım bikaç araştırmada moonbuster seviyesi olduğuna kanaat getirdim. Zira her bir chibaku'nun konoha büyüklüğünde olduğunu düşünürsek, 9 bijuu'ya 9 chibaku yapmıştı ve hala narutoyla dövüşecek çakrası vardı. Yani belki kendini zorlayıp çakrasını hepsini kullansa 20 tane bile yapabilir orda 9 bijuu vardı diye 9 tane yaptı.   Adult Sasuke'nin ultimate jutsusu ay kadar büyük kıta yok ediyor.

  • Tony Stark yazdı:

   Zira her bir chibaku'nun konoha büyüklüğünde olduğunu düşünürse
   Her bir Chibakusu bir bijuu'dan 2-3 kat daha büyük iken nasıl en düşük hesaplanmış çapı 74 en büyük hesaplanmış çapı 121 km olan konoha kadar meteor yapmış oluyor (bu ölçüler köy merkezinin, antrenman ve sınav bölgelerini falan kattık mı 100 ila 200 km çapında bir alan oluyor.


   Susano ile kıyaslayınca CT'ler taş çatlasın PS'nin 4-5 katı   Sasuke'nin PS'inin boyutu ise büyük bir bina boyutunda.   Ayrıca oyunlar canon değil hocam.


   Tony Stark yazdı:

   9 bijuu'ya 9 chibaku yapmıştı ve hala narutoyla dövüşecek çakrası vardı.

   Auhuaha :D Hocam sen yapma bari. Kaguya savaşının çoğunda yoktu zaten adam hangi ara yoruldu da çakra harcadı. Savaşa da son gecesinde geldi :D

   Ayrıca o chibakular yapılır yapılmaz da bijuulardan çakra çekti.

   Kusura bakma da EMS formunun üstüne bir de Rikudo mode almış adam 9 tane Nagato etsin yani :D

   ----------------------------------------

   Sasuke yıkıcı gücü ile önde biri değil olmak zorunda da değil adam hax king ve dayanıklılığı bypass eden yetenekleri var o yüzden Naruto ile yıkıcı güçte kapıştırılması gereksiz. Ay yok edebilir mi ? Etse şok olmak çünkü karakterin seviyesi ortada ancak bu konu kanıt olma açısından çok zayıf kalmış bence.