One Punch Man #98 Tartışma-#99 Öngörü

• Spoiler
    • öngörü/teori
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Bölüm epey iyiydi. Murata güzel de bir kapak çizimi hazırlamış.

Bu çocukta böyle robotlar yapabiliyorsa geçen bölüm söylediğim çoğu şey geçersiz oluyor. Metal Şövalye ile bu çocuk birleşirlerse bildiğin A seviye fabrika kurarlar.

Gidişata bakılırsa S seviyenin üst sıralarındaki tüm kahramanlar iki ejderha alacak. Cerberus'un o robotu yeneceğini sanmıyorum. O da son koza karşı savaşır sanırım.
    • Opm bölümleri kısaltıp 2 haftada bir mi çıkarmaya başladı?

Orta seviye bir bölümdü.Çok fazla bir olay olmadı zaten.Çocuğun da bir Tony Stark olduğu belliydi.Sadece robot meselesinden de değil.Zeki,teknolojik aletleri kullanarak bir şeyler yapıyor.Geçen hafta robot çıkarmıştı ama kendisinin robot olmasını beklemiyordum.Genelde böyle insanlar kendini ortaya atmak yerine aletlerini veya robotlarını ortaya atarlar.

Şu sahnede epey güzel çizilmiş.Bu süre sıkıntısı neden onu anlayamadım.Oğlanın belli bir ajandası var onun dışına mı çıkmıyor yoksa robotun sınırı mı var?