One Punch Man #97 Tartışma-#98 Öngörü

• Spoiler
    • öngörü/teori
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Nedenini bilmiyorum fakat bu çocuk çok fos bir karakter izlenimi yaratıyor bende.Bir çantam var herkese tek atar.Komik geliyor bu düşünce bana.Tabi diğer bölümlerde göreceğiz esas yeteneklerini.Bu arada bu savaştığı robot kahramanların birine benziyor.Makineleri özümseyebilen S sınıfı kahramana.Özellikle göz kısmı aynı ve o kahraman kayıp.Kesinlikle bir bağlantısı çıkacaktır diye düşünüyorum.One Punch Man'dan harika bölümler görmeye alışık olduğumuz için biraz sönük geldi bana bu bölüm.
    • Güzel bölümdü ancak soğukkanlı ve standart üstü zekası olan her çocuk bu çantayla S sınıfı kahraman olabilecekse ? Neden olmuyorlar ? Ben zaten bu evrende bunu oldum olası anlamadım.

Drive Knight
      Metal Knight
      Genos
      Child Emperor

bu elemanların elindeki teknolojiden bir ordu oluşturulsa en azından A Seviyesinde bir ordun olur elinin altında ? Bundan niye faydalanılmıyor ?

Murata standartlarına göre biraz kısa bir bölümdü :D
    • Henüz Puzzmos çevirisi çıkmadığı için okumamakta diretmiştim. Sonunda iki alternatiften çoook daha az kötü olan SM'yi seçtim. (Kötü olan MangaTR)

Bu bölüm beklemediğim şekilde epey kısaydı. Haftalık ortalama olarak bakıldığında aşırı kısaydı hele Edit. Haftalık ortalamaya bakınca gayet iyi imiş aynı hafta çıkmış Murata farkı X/

Çocuğun zekası ortalama üstü değil de epey dahi gibi.

Ancak evet tek olan çocuk değil. Cyborg'lar düşünülünce mantıksızlık giriyor.

Ama bunlar her ne kadar kahraman olarak bir ekip olsalar da nihayetinde rakipler. Çocuk harici hiç biri, özellikle de Metal Şövalye işbirliği yapacak birisi değil.

Kendisi dev meteor düşerken Genos sorduğunda şehir umrumda değil gerçek olan da değilim deney yapıyorum diyen biriydi.

Elbette bu mantıksızlığı kaldırmıyor.

Düzenleme;
      Eklemeyi unuttuğum şey var ki bunların arasında sadece Metal Şövalye üretim yapabilecek kapasitede. Genos ve Drive Knight bir cyborg ve bu konuda devre dışılar sanırım.

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen Earendill ().