Futbol Tartışma ve Sohbet Başlığı

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Futbol Tartışma ve Sohbet Başlığı

Futbol konulu tartışmalarınızı ve sohbetlerinizi forum kuralları içerisinde, hakaret etmeden, karşınızdaki kişiyi kışkırtmadan ve mümkün olduğunca objektif şekilde bu başlık altında yapabilirsiniz. Tartışma alanını sadece kendi ligimizle değil tüm ligler ve güncel haberlerle de genişletebiliriz. Ben de mümkün olduğunca yeni haberleri paylaşmaya çalışacağım.

• Ben bir Fenerbahçeli olarak maçın hükmen aleyhimize olmasını istedim. Şu yüzden bugüne kadar Fenerbahçeli futbolculara neler atıldı, stadı atmadıkları kaldı. 1 kere bile maç tatil olmadı, oyuncularımız kaçmadı yapılanlar doğru demiyorum ama 3-5 şey atıldı diye Quaresma oyunu yavaşlatıyor hakeme oynuyor yerde boncuk görse hakeme gösterip kenara bırakıyor, korner atmıyor ki Volkan 2 kere gitti yanına. Keşke maç Fenerbahçe'nin aleyhine 3-0 hükmen sonuçlansaydı.

• Bu maçın devam etmesi kararı kadar saçma bir şey görmedim.Çoğunlukla bu tür durumlarda bir taraf hükmen galip ilan edilir.Ortalığı karıştıran siyasilerin her yere olduğu gibi buna da karışmış olması.Siz bi yerinizde durun .Verilen karar da bu çok etkili olmuş gibi.
      Derbi de yaklaşıyor.Çok kıran kırana bir maç olacak.Maçın ilk yarım saati çok önemli.Çünkü Galatasaray ilk yarım saatte gol bulamayınca oyundan çok düşüyor.GO Cimbom GO!!!!
    • Çok şükür. Sonunda mavişim geldi, Aziz Yıldırım son bir kaç senedir hırsı yüzünden aklını kaybetmişti, sağlık hareket edemiyordu. Bu kan değişikliği sadece Fenerbahçe için değil Türk sporu için de iyi olacaktır, Gs ve Bjk'den sonra Fenerbahçe'nin başkanı da vizyonlu veya ılımlı oldu. Gerçi Mustafa Cengizi pek tanımam vizyon için bir şey diyemem de efendi adam.

• Şanlı Japonya iyi oynayarak elendi. Yazık oldu adamlara, 2-0 öndeyken 3-2 geriye düşmek büyük hayal kırıklığı. Gol dışında gol pozisyonlarıda vardı atamadılar, hatta son dakikalarda baskıyı kurmalarına rağmen ani bir kontra atakla kaybettiler, golün gelişi o kadar belliydiki, keşke uzatmalara götürmek için uğraşsaydınız gol aramak yerine. Son dakika yahu kendi aranda pas yapsan uzatmaya gidecek maç, bir şansın olacak en azından. Yazık yazık.
    • @The Last Outlaw
      Bizim patlayacağımız o kadar belli ki.Bir kere eskisi gibi takım ruhu yok.Çünkü gelen giden oyuncunun haddi hesabı yok.
      Fatih desen teknik direktörlükle gram alakası yok bu adamın.Bu işten anlamıyor bu adam.Pirlo kitabında boş yere demedi çalıştığım en kötü direktördü diye.Bilgi yok gaz var.Eskiden yerli oyuncu çoktu bu işe yarıyordu ve takım sabit oyunculardan oluşuyordu.Bam bam bam sökmez gayri.Senin devrin bitti Terim.
      Üstelik fener bana göre toparlayabilirse çok iyi bir takım olacak.Profesyonel çalışıyorlar.Biraz geleceğe yatırım gibi ama bu senede sonuç alabilirler belki.
    • demkir yazdı:

@The Last Outlaw
      Bizim patlayacağımız o kadar belli ki.Bir kere eskisi gibi takım ruhu yok.Çünkü gelen giden oyuncunun haddi hesabı yok.
      Fatih desen teknik direktörlükle gram alakası yok bu adamın.Bu işten anlamıyor bu adam.Pirlo kitabında boş yere demedi çalıştığım en kötü direktördü diye.Bilgi yok gaz var.Eskiden yerli oyuncu çoktu bu işe yarıyordu ve takım sabit oyunculardan oluşuyordu.Bam bam bam sökmez gayri.Senin devrin bitti Terim.
      Üstelik fener bana göre toparlayabilirse çok iyi bir takım olacak.Profesyonel çalışıyorlar.Biraz geleceğe yatırım gibi ama bu senede sonuç alabilirler belki.

Terim balı diye bir şey var ama aga. Adamın başarılı olduğu tüm sezonlarda muhakkak çok sağlam bir kadro var elinin altında. Ama bu sefer o yok, ona değinmek istedim.

• demkir yazdı:

Ulan en çokta o şampiyonlar ligi kurasına yanıyorum.Biz bir daha böyle kurayı hayatta çekemeyiz.Harcamazlarsa çok iyi olur Galatasaray için.
      Yalnız ben şaşkınım, Terim nasıl böyle bir kadronun altına girebildi çözemedim. Genelde her gelişinde çok iyi transferler isterdi.

Ama şansımıza Fener de kötü durumda.

• RedSkull yazdı:

İkiniz de Galatasaraylısınız herhalde? @demkir @The Last Outlaw Trabzon parçaladı 4-0 nedir?
      Şampiyonlar Ligi kurasını gerçekten iyi çektik ama şahsen en fazla 2 olabiliriz diye düşünüyorum. Grup birincisi Schalke olur herhalde.
      Bana sıkıntılı bir dönem geliyor gibi görünüyor. Terim'e zaten milli takımdan ve şu kebapçı olaylarından filan çok büyük tepki vardı. 3-4 hafta kötü gitsin direk istifa sesleri başlar gibime geliyor.

• Terim'i alarak GS hatasını yaptı. Terim işler kötüye giderse eskiden de yaptığı gibi gitmeyeceğim imajı verip gülerken bir yandan da gidecek bir yer arar ve takımını hazırlıksız bırakıp yine gider.

Gerçi sadece GS değil. FB de aynısını Yıldırım'a yapıyordu. Ben anlamıyorum Türkiyeyi, cidden.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Earendill ().

• The Last Outlaw yazdı:

RedSkull yazdı:

İkiniz de Galatasaraylısınız herhalde? @demkir @The Last Outlaw Trabzon parçaladı 4-0 nedir?
      Şampiyonlar Ligi kurasını gerçekten iyi çektik ama şahsen en fazla 2 olabiliriz diye düşünüyorum. Grup birincisi Schalke olur herhalde.
      Bana sıkıntılı bir dönem geliyor gibi görünüyor. Terim'e zaten milli takımdan ve şu kebapçı olaylarından filan çok büyük tepki vardı. 3-4 hafta kötü gitsin direk istifa sesleri başlar gibime geliyor.
      Sadece Galatasaray'a özel değil ki bu, tüm Türkiye'de böyle. Sanki açıkta çok teknik direktör var da, elindekini 2 maç yenil kov derdindeler. Bak İngiltere'de Manchester United'da Jose Mourinho oyuncularla tartıştı küçük takımlara yenildi, taraftarlar sinirli ama hâlâ görevine devam ediyor.
    • Bu teknik direktörlük işinin zaman gerektiren bir iş olduğunun farkına varmamız lazım.Bir adam geldiyse bırak takımını kursun,sistemini oturtsun,takım kendi takımı olsun ondan sonra başarı gelmezse gönder.Bu konuda en iyi örnek Mourinho.Geldiği her takımda ilk sene harikalar yaratmadı fakat takımı cidden eline aldıktan sonra neler yaptığını gördük.(Real Madrid-İnter-Porto)
      Büyük teknik direktör gelince kesin başarı gelecek diye bir şey de yok.İtalyanların neler yaptığını unutmadık Galatasaray'a.Bilgisi sağlam birine emanet edeceksin ve 2 yıl karışmayacaksın.İnanın toparlar takımları.Fener bu yolda ilerleyecek gibi.Yarı yolda dönmezlerse tabi.