Duyuru Rütbelendirme Mekaniği ile İlgili !

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Rütbelendirme Mekaniği ile İlgili !

Arkadaşlar, şu konuda da anlattığım üzere ;

Forumdaki Yetkilendirme ve Görev Dinamiği

10 çeşit kullanıcı türü var ve bunların dördü arasında bir seviye atlama sistemi var. Acemi Kullanıcı grubundan, Efsanevi kullanıcı grubuna çıkabiliyorsunuz. Bu sırada da aldığınız bazı rütbeler var. Onlar da konuda yazıyor. 9 tane ana rütbe var (cezalılar hariç.) .

Şimdi forumda çözemediğim şöyle bir sorun var.

Bir kullanıcı grubu içerisindeki rütbeleri forumun sistemi kendi atlatıyor. Mesela "Orta Halli Kullanıcı" adlı orta seviyede forum katılımcılarının bulunduğu sınıf/grup içerisinde 3 tane rütbe var.

Kullanıcı Grubu: Orta Halli Kullanıcı
    Rütbeler: Çatlamış Yumurta -> Civciv Baykuş -> Genç Baykuş

Bu üç rütbeyi forum puanlarınıza göre otomatikman atıyor. Ancak sizi bir üst sınıfa geçirecek olan atamayı benim elle, manual olarak yapmam gerekiyor. Sistem atamıyor.

Misal "Orta Halli Kullanıcı" grubunun sonundaki "Genç Baykuş" rütbesinden, "Üstat Kullanıcı" grubunun başındaki "Müdavim Baykuş" rütbesine geçerken benim el atmam gerekiyor. Aynı şekilde

"Acemi Kullanıcılar" grubunun sonundaki "Baykuş Yumurtası" rütbesinden, "orta halli kullanıcı" grubunun başındaki "Çatlamış Yumurta" rütbesine geçmek için de benim el atmam gerekiyor.

Nitekim, sizden ricam ben bu sorunu düzeltene kadar (belki de düzeltmez) bu konuya bakın ( Forumdaki Yetkilendirme ve Görev Dinamiği ) ve oradan kendi puanlarınız ile karşılaştırın.

Eğer 160 puanı geçmişseniz ancak hala "Baykuş Yumurtası" rütbesi ile görülüyorsanız.
    Eğer 1600 puanı geçmiş ancak hala "Genç Baykuş" rütbesine sahipseniz.

Bana özelden bildirin. Şimdilik sayımız az olduğundan ben bugün bir kontrol ettim ve gerekli kişilerin rütbelerini düzelttim. Ancak ileride karışıklığı engellemek adına siz bana özelden mesaj atarsanız sevinirim.

İyi Günler Baykuşlar ! :baykuş3: