Sabit One Piece Genel Tartışma&Paylaşım Başlığı

• Genel
    • Spoiler
    • manga
    • anime!

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Spoiler Göster

-CP-0 ve Lucci, Onigashima'ya yakınmış. (Bu ekip, adada olandan farklı)
      - Bunlara iki görev verilmiş. Birisi eğer Kaido yenilirse, Wano'ya el koymak ve ülkeyi Dünya Hükümeti yönetimine almak, diğeri de Nico Robin'i yakalamak.
      - Onigashima'nın Çiçek Başkenti'ne ulaşmasına beş dakika kalmış.
      - Yamato tam hayvan formuna girip, Onigashima'daki patlayıcıları temizlemeye gitmiş.
      - Sanji'nin vücudundaki huzursuz his devam ediyormuş. Bölümün sonlarında doğru çoğu kemiği kırılmış halde yakalanmış, ancak bedeni kendi kendine iyileşmeye başlamış.
      - Sanji neler olduğunu anlamamış, ama kardeşleri gibi bir güç uyandırdığını düşünmüş ve canavar olmak istemediğini söylemiş.
      - Queen, Sanji'ye kılıcı ile saldırmış, ancak kılıç Sanji'ye temas ettiği anda kırılmış.

-Haftaya ara var

''Spoilerları sızdıran kişinin dediğine göre ;en iyi kısmı yazmamış.''

Gene havadan güçler yağmakta. Deus Ex uzmanı oldu Oda reis. Yapıştır gelsin.
    • Bölüm 1,030: '' Her şeyin geçiciliğini yansıtır''

Spoiler Göster
      - Apoo ve Drake ittifak oluşturmak üzere tartışıyorlar, 1,2 ve 3 Numara ile birlikteler.
      - Orochi Kanjuro'ya Onigashima kalesinde ki her şeyi sonlandırma emrini verir. Kanjuro dev bir ateş iblisi yaratır.
      - Law ve Kid yeteneklerini ''uyandırdı'' , ancak bunları yalnızca son çare olarak kullanabilirler.
      - Law, Big Mom'a vücudunun içerisinden saldırabilir ve Kid, Big Mom'u dev bir mıknatısa dönüştürür.
      - Law, meyvesinin uyanışına alışık olmadığından meyvesini gelişigüzel kullanması onu çok yoruyor ve bu durum vücudu için çok tehlikeli olabilir.

- Haftaya ara yok.
    • Sırf uyanışları merak ettiğim için bir bakayım demiştim iki yıldır okuduğum ilk bölüm oldu sanırım 1030.

Law her zaman ne yapıyorsa onu yapmış farkı ne ki bunun Dressrora'da attığı şoktan?

Daha güçlüdür felan da meyvenin çalışma şeklinde hiç bir değişiklik yok ki? Oda uyanış ayağına nerflediği meyveyi zaten olması gereken haline getirmiş bildiğin. :/

Kid tamamen hayal kırıklığı mini bir Sasori olmuş çıkmış. Hayır esas garip olan Big Mom'un üstüne düşürdüğü iki binanın zarar vermiş gibi gibi durması zira çığlık felan atıyor.

Bomboş bölüm ayrıca yarısını gaz çıkarma şakasına harcamış cidden komik buluyorlar mı bunu Toriyama'dan beri aynı şey. :(
    • Earendill yazdı:

Sırf uyanışları merak ettiğim için bir bakayım demiştim iki yıldır okuduğum ilk bölüm oldu sanırım 1030.

Law her zaman ne yapıyorsa onu yapmış farkı ne ki bunun Dressrora'da attığı şoktan?

Daha güçlüdür felan da meyvenin çalışma şeklinde hiç bir değişiklik yok ki? Oda uyanış ayağına nerflediği meyveyi zaten olması gereken haline getirmiş bildiğin. :/

Kid tamamen hayal kırıklığı mini bir Sasori olmuş çıkmış. Hayır esas garip olan Big Mom'un üstüne düşürdüğü iki binanın zarar vermiş gibi gibi durması zira çığlık felan atıyor.

Bomboş bölüm ayrıca yarısını gaz çıkarma şakasına harcamış cidden komik buluyorlar mı bunu Toriyama'dan beri aynı şey. :(
      Emin olamıyorum ama belki bloklanamıyordur. Gamma knife’a açık bulabilmek için law ölü taklidi yapmıştı. Gardını anlık şaşırmayla düşüren dof’a vurabildi law.

Uyanışla yaptığı saldırı big mom’ın içinden geçti direk. Belki bloklamaya falan kalkıştığında bloğunun içinden geçer.
      Law kılıç sallayınca dof çıplak elle yakaladı. Law “mes” tekniğiyle kalp almaya çalışınca dof onun kolunu yakaladı. Bu uyanışlı saldırıdan korunmak zordur belki.
    • Flyjin yazdı:

Naruto bana göre hikayeyi işleme, karakter gösterimi olarak One Piece'den ileride, Bleach okumadım zaten. Hikaye işleyişi olarak da Naruto savaşın ortalarına kadar açık ara ileride, OP MF ile biraz batırmaya başladı özellikle TS sonrası tam berbat, ne hikaye ilerliyor nede adam akıllı Luffy dışında diğer karakterlerin temiz dövüşlerini gördük. Wano ile bu biraz değişti ama hikaye gene ilerlemiyor. Birde 5 yıldan fazla sürmez demiş, bu kadar yıldır buraya getirdiği seriyi, bu kadar sır açtığı seriyi, 5 yılda bitirecekse ya gereksiz hızlanacak yada "en başından beri böyle çizebiliyordum ama, daha fazla para kazanmak istedim" diyecek. İkisi de kötü.
      Bu yorumu "Üç Büyüklerde En Sevdiğiniz Seri Hangisi?" başlığına atalı 2 sene olmuş. Bakıyorum da değişen hiç bir şey yok, sanki aynı günü yaşıyoruz. Şu 5 sene trolü Ali dahil bir çok kişiye kendini yedirdi. Çünkü Mangaka bizzat söyledi ama hiç inandırıcı olmadı. Ki ben bunu söylediğimde 5 sene olayı taze değildi. Belki şimdi 5 sene geçmiştir Oda 5 sene olayını çıkaralı.
    • 5 sene olayını ilk 2019'da söylemiş. :D Hasan KF'den konu atmıştı.
      Cennetle savaşıp yenik düşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor?
      Her şeyini cennete kaybeden şeytan, neden hala onlara uluyor?
      Anlamış olmalıydınız. Bağırabilirsin, çığlık atabilirsin ama sesin asla göklere ulaşmayacak.
      Ne de hıçkırıkların!

• Özellikle Luffy. Hadi Sanji saçları uzatıp kaşlara falan makyaj yapılsa, bir de öyle görmek isterim de. Luffy saçma olmuş, daha açık tenli ve temiz yüzlü birisini beklerdim. Bu militan veya kötü arap karakterlere benzemiş. Buna uzun sakal bıraktır koy Siccin'e cinci hoca olsun. Kilo alsa Teach daha uygun gider Luffy için seçilene.
    • Nami hem benziyor hem sevimli. Google’dan biraz baktım da iyi seçmişler sanki:

Zoro’yu oynayan kişi şu dövüş sahnesindeki beyaz saçlı karakteri oynamış:
      m.youtube.com/watch?v=As6SR9qEqAQ

Kas yaparsa olur zoro. 3 kılıç stilini nasıl yapacak merak ediyorum.

Gerisini bilemedim. Luffy’i oynayabilecek bi oyuncu var mıdır bilmiyorum ama bu çocuğun tip olmaz bence. Benzerlik açısından demiyorum luffy gibi davransa itici olur bu tip.