Sasuke vs Pain-Juubito-Juudara

• Anket
    • Vs
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Sasuke vs Pain-Juubito-Juudara

Sizce sonuç ne olur? 5
      1.  
        senaryo 1 Sasuke zorlanarak alır (3) 60%
      2.  
        senaryo 3 Juudara, Sasuke'yi zar zor alır (3) 60%
      3.  
        senaryo 2 Juudara zorlanarak alır (2) 40%
      4.  
        senaryo 3 Sasuke, Pain-Juubito'yu orta zorlukta alır (2) 40%
      5.  
        senaryo 1 Pain-Juubito zorlanarak alır (1) 20%
      6.  
        senaryo 2 Sasuke zorlanarak alır (1) 20%
      7.  
        senaryo 3 Sasuke , Juudara'yı zorlanarak alır (1) 20%
      8.  
        senaryo 3 Pain ve Juubito, Sasuke'yi zar zor alır (0) 0%
      Sasuke Uchiha (うちはサスケ, Uchiha Sasuke) Uchiha klanının hayatta kalan son üyelerinden biridir. İndra'nın varisidir. Ağabeyi İtachi klanını öldürdükten sonra Sasuke, hayatında Itachi'yi öldürerek onlardan intikam almak için görevini üstlendi. Bir ninja olunca 7. Takım'a katılır ve rakibi ve en yakın arkadaşı Naruto Uzumaki ile rekabet ederek Sasuke becerilerini geliştirmeye başlar.

Featler:

Pain Jiraiya'nın eski öğrencisidir. Pain arkadaşı Yahiko öldükten sonra etkilenmiş ve acının ve ölümün ne demek olduğunu anlamıştır. İçindeki nefretle tüm dünyanın acının ne demek olduğunu anlamasını istemiştir. nedeni ise insanların boş yere savaş çıkarmalarını önlemektir.
      Sonradan Naruto'dan etkilenmiş ve hayallerini ona testlim edip sadece Narutonun tüm dünyayı değiştirecek kişi olacağına inanmıştır.

Featler:

Juubito 10 kuyruklunun gücünü aldıktan sonra Naruto evreninin en güçlü karakterlerinden biri haline gelmişti.

Featler:

Juudara isminden de anlaşılacağı üzere Madara'nın 10 kuyruklunun gücünü almış halidir

Featler:

Kurallar:

İlk 2 round Sasuke'nin Rinnegan'ı yeni aldığı haliyle baz alalım

Senaryo 1: Normal Rinnegan Sasuke vs Pain-Juubito
      Senaryo 2: Normal Rinnegan Sasuke vs Juudara

Senaryo 3: Sasuke Rikudou Sennin Ying gücüne +10 kuyruklunun gücüne sahip(Narutoyla dövüşürken emmişti) Ayrıca ihtiyacı kadar kage bunshin klonu yaratabilir. (Boruto'da kage bunshin yapmıştı öğretmek amacıyla)Sasuke'nin bu halini baz alıp diğer karakterlerle tekrar karşılaştıralım

Mekan:

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen Tony Stark ().

• Hmm ilk raund Sasuke'nin rikoudu çakrası varsa kazanma şansı var onun dışında sadece rinnegansa kaybeder. Sanırım seneryo 3'ler hariç diğer taraflar kazanır seneryo 3 de de Sasuke kazanır. Anket hakkını iki tane daha arttırman gerekiyormuş sanırım.
    • Öncellikle emeğinize sağlık. Konuyu güzel ayarlamışsınız.

1. Round: Pain burada anlamsız. Rinne Sasuke VS Juubito gibi bir şey bu. Ve bence Rinne Sasuke bunu alır. Uzay-Zaman teknikleri müthiş yıkım gücüyle Juubito çok sıkıntı çıkaramaz.

2. Round: Burada Juudara'ya yakınım çünkü Sasuke genel olarak hem Juudara hem Kaguya savaşında (özellikle Kaguya savaşında) Naruto'nun dengi değil sadece yardımcısı gibiydi. Nitekim RSM Naruto'nun bile tek başına yenemediği Juudara'yı, O Naruto'dan daha güçsüz Sasuke'nin yenmesi neredeyse imkansız. Zaten Juudara ölümsüz olduğundan güneş mührü olmadan tek başına mühürleyemez de. Juudara alır.

3. Round:

Sasuke asla 10 kuyruğun gücünü emmedi. 9 Kuyruklu Canavarın Çakrasını Ayrı Ayrı Emmek =/= 9 Kuyruklunun 10 Kuyrukluya Dönüştürüp sonra onu emmek. Tabi yine de çok güçleniyor. Boruto filminde Sasuke 7-8 klon yaptı. Naruto'nun binlerce klonunun yanından geçemez. Ama istediği kadar yapabilir diye varsayacaksak o başka.

3. Round'a kime karşı dövüşüyor ? O söylenmemiş. Eğer üçüne karşı ise kazanabileceğini sanmıyorum (Pain anlamsız zaten).
    • İlk iki maçta daha yeni Rinnegan uyandırmış henüz SO6P (Altı yolun bilgesi) çakrası almamış Sasuke bence Juubito ve Juudara'yı alamaz

Üçüncü maçta ise Juudara'yı bir tık daha üstün buluyorum.

Edit. Şimdi kontrol ettim de Sasuke Rinnegan'ı SO6P güçlerinden sonra açmış. O zaman Juubito'yu alır ancak Juudara'yı yine alamaz sanırım.

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen Earendill ().

• Nabu yazdı:

3. Round'a kime karşı dövüşüyor ? O söylenmemiş.

Tony Stark yazdı:

yorumlarınız için teşekkürler konuyu yeniden düzenledim
      Şimdi tekrar baktım da 3. Senaryo da tüm karakterler ile tekrar karşılaştıralım denilmiş.

Pain burada sineken farksız
      Juubito'yu da alır.

Juudara hala şüpheli, alabileceğini sanmıyorum. Kendisini tutan Naruto'nun kolunu, Naruto, Sasuke'nin şartlarında dövüştü diye alabildi. O halde Juudara'yı alması çok daha zor bir iş.