Hayatınızın En Önemli Anları?

• Genel

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Hayatınızın En Önemli Anları?

İnsanın hayatında iyi veya kötü, pek çok önemli an vardır. Ancak bunlar arasından bile, kimileri öne çıkar. Belki büyük bir değişimin filizinin atıldığı andır veya sonudur. Belki büyük bir kayıp veya kazançtır. Belki de sadece bir farkındalıktır veya çok berrak şekilde hatırladığınız, aklınızdan hiç çıkmayan bir andır. Çok daha farklı bir şey de olabilir.

Sizin için bu anlar nelerdir?
      Underneath it all, we’re just savages.
    • 1- 2016 Temmuz Ağustos zamanları. Kaçmayı bırakıp savaşmaya karar verdiğim, karşı koymayı denediğim ilk an. 2016'nın bu dönemlerine denk geliyor. Tamam bir şeyleri çözememiştim ama ilk defa kendime saygı duymuştum. Çünkü karşı koyduğum şey çok büyüktü ve onu yenersem bir daha hiçbir şey benim canımı sıkamazdı. Beynim ile çok sıkı bir savaşa giriştim ve şu an ki halime bakacak olursak ilerleme büyük. Mutlu değilim ama belli derece huzuru elde ettim.

2- En önemli değil ancak, en mutlu olduğum anlardan birini anlatayım. 2013'de bir PC toplamıştım, çok iyi bir sistemdi. Neyse eski bilgisayarı da satıp parayı ilk okul arkadaşım ile ezecektik. Bilgisayarı sattık, parayı ezdik o günün akşamı yeni topladığım makinayı almaya gitmiştim. Tamam, belki güç kaynağı yetersiz geldiği için oyunun ortasında kapatmıştı ama o ana kadar her şey iyiydi. :D Ama durun, daha bitmedi. Bu sorunu 1 hafta içinde halledip güç kaynağını değiştirip başka bir arkadaşımla yine o sattığım PC'nin parasını ezdim. Sonra öbür arkadaşın yanına geçtim, kafa güzel tabii. Onla da takıldık az. Tabii bu içerledi parayı niye benle yemedin diye. Dedim olm daha vakit bol, yeriz bir şeyler daha. :D

Lan ne güzel günlerdi. :D

3-Söylemeyeceğim, sonra laf yiyorum. -.- @NABU laf etmem derse onu da anlatırım. -.-

"İstesem de, istemesem de gerçeklik düşüyor elime."