Black Adam vs Martian Manhunter

• Anket
    • Comics
    • Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Noralyma yazdı:

@Ascalon

MM o kadar güçlü mü ya :D

MM'in gücünü yeni yeni öğrenmeye başladım.. Cevabınız içinde teşekkür ederim :)
      Kağıt üzerinde eşitlermiş gibi duruyor ancak bu eşitlik MM'nin pasifist hali için geçerli o halinde bile Superman dünya üzerindeki en güçlü varlık olarak MM'i gösteriyor. Eğer bu konuda dediğin gibi MM kafayı yerde saldırgan bir kişiliğe dönüşürse kendisi Darkseid ve Superboy Prime'dan bile daha korkunç olan Fernus isimli bir varlığa dönüşüyor. Bu güçte hayliyle Black Adam'ı aşıyor.
    • Noralyma yazdı:

@Ascalon

Darkseid ve Superboy Prime'dan korkunç olan bir varlığın güç seviyesini tahmin edemiyorum.. Güç seviyesi hakkında bir fikriniz var mı ?
      Valla şu kadar buster diye bir tier veremem ama Superman, Wonder Woman, Flash ve Green Lantern dan oluşan bir takımı dalga geçerek yenebiliyor. Normal Martian manhunter Spectre'nin zihnine girip galaksiler arası telepati yapabildiğine göre Fernus, Thanos Superboy Prime veya Darkseid'den çok daha korkunç bir varlık.
    • MM, Fernus'a gerek kalmadan da Black Adam'ı alır. Çizgi Romanda skorları 1-1 zaten ama @Ascalonunda dediği gibi biri ölümcül saldırırken diğeri kontrol altına alma yönelik takılıyor. EĞer MM kafasında "Black Adam yok edilmeli" gibi bir fikre sahipse ben paramı MM'den yana kullanırım.

Black Adam'ın avantajları;
      Büyü ile yıkıcılığını ve vuruş gücünü artırması
      Büyülü Güçlerinin olması
      Daha tecrübeli olması
      Ve çok daha öfkel, azgın ve gözünü budaktan sakınmadan dalmasıdır.

MM'in avantajları

Fiziksel becerilerde üç aşağı beş yukarı aynı seviyenin adamı olmanın yanı sıra

Telepati
      Telekinesi
      Saykik
      Marslı Bakışı
      9 Duyu
      Görünmezlik
      Geçirgenlik
      Boyut Değiştirme
      Yoğunluk değiştirme
      Moleküler iyileşme ve yeniden yapılanma

gibi devasa bir cephanesi var.

MM ezer demiyorum ama bana sorsalar hangisi daha güçlü MM derim.

Despero'yu teklemiş
      Superboy (zırhlı) Prime'a orada dur liseli demiş
      Tüm Adalet Birliğine aynı anda dalıp, sonra sıkıntısızca çekip gidebilmiş
      Tüm Adalet Birliğini dakikalarca kendi tasarladığı savaş döngüsüne hapsedip işine gücüne bakmış
      Spectre, Doctor Fate, Darkseid gibi güçlü zihinleri ele geçirmiş.
      Joker'i 3 dakikalığına normal adam yapmış
      Pre 52 Superman'in

"Şu bildiğim evrende açık dövüşte yüzleşmekten korktuğum bir elin parmakları kadar adam sayabilirim. J'onn J'onzz bu listenin en tepesinde . O dünya yüzeyindeki en güçlü varlık !"

dediği

Birinden bahsediyoruz.