Captain Atom vs Martian Manhunter

  • Anket
  • Vs

  Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  • Captain Atom vs Martian Manhunter

   Captain Atom vs Martian Manhunter 3
   1.  
    Az farkla Martian Manhunter (2) 67%
   2.  
    Az farkla Captain Atom (1) 33%


   Dövüş kuralları

   1-Post Crisis Dönemi

   2-Kapışma uzayda geçecek

   3-İkiside kendini sınırlamayacak ölümüne dövüşecekler

   4-İlk bayılan kaybeder

   Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Noralyma ().

  • Monarch ya da Quantum Field hallerini bir kenara kor da Base Captain Atom olarak bakarsak, oldukça çekişmeli geçecek bir maçta ben Martian Manhunter'ı avantajlı görüyorum. MM daha hızlı, daha kuvvetli, sezgileri daha kuvvetli, daha çok yönlü, daha tecrübeli..

   Cap daha yıkıcı ve hax fakat Cap bile dokunamadığı ya da göremediği bir şeyle o kadar uzun süre mücadele edemez. Ayrıca bu dokunamadığı ve göremediği şey sürekli zihnini saykik ataklar yaparken.

   Martian Manhunter alır diyorum. (ikisi de reyizdir o ayrı.)
  • @Noralyma

   Cap. , Superman için daha dişli bir rakip çünkü Captain Atom enerji ve madde manipülatörü ve kızıl güneş radyasyonunu taklit edebiliyor bu da Superman'in güçlerinin epey azalmasına sebep oluyor zaman içerisinde. Henüz Nathaniel abinin Supe üzerinde resmi bir galibiyeti olmasa da (çok da az karşı karşıya getirirler zaten) yine de böyle bir kartı var.

   Nitekim Cap Vs Supe bu dövüşten çok daha yakın geçer. Ama ufak bir tıkla Superman'e yakınım.
  • Hız bakımından , bir seride C.atom Flash'ı yavaşlatiyordu hatta dediği şey şu senin hızın bir ilizyon ama elimi kapamamla beraber speedforceyi manipüle edebilirim ki ediyordu flashi avcuyla yakaliyordu ama hangi dönem olduğunu hatırlamıyorum.. bende mm ye biraz daha yakınım tamda bilemiyorum..ne yalan söyleyim gerci telepat olayinda sfyi manupule ettiği crde bir olaydan ötürü C.atom bayılıyordu mm zihnine giriyordu ama savunmasiz olduğu için girebilmis olabilir
   mm nin telepat olayı baya kuvvetli spectreyide kontrol etmişti yanlış hatırlamıyorsam
   Niklaus Mikealson :evil: