Captain Atom vs Martian Manhunter

• Anket
    • Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Captain Atom vs Martian Manhunter

Captain Atom vs Martian Manhunter 3
      1.  
        Az farkla Martian Manhunter (2) 67%
      2.  
        Az farkla Captain Atom (1) 33%

Dövüş kuralları

1-Post Crisis Dönemi

2-Kapışma uzayda geçecek

3-İkiside kendini sınırlamayacak ölümüne dövüşecekler

4-İlk bayılan kaybeder

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Noralyma ().

• Monarch ya da Quantum Field hallerini bir kenara kor da Base Captain Atom olarak bakarsak, oldukça çekişmeli geçecek bir maçta ben Martian Manhunter'ı avantajlı görüyorum. MM daha hızlı, daha kuvvetli, sezgileri daha kuvvetli, daha çok yönlü, daha tecrübeli..

Cap daha yıkıcı ve hax fakat Cap bile dokunamadığı ya da göremediği bir şeyle o kadar uzun süre mücadele edemez. Ayrıca bu dokunamadığı ve göremediği şey sürekli zihnini saykik ataklar yaparken.

Martian Manhunter alır diyorum. (ikisi de reyizdir o ayrı.)
    • @Noralyma

Cap. , Superman için daha dişli bir rakip çünkü Captain Atom enerji ve madde manipülatörü ve kızıl güneş radyasyonunu taklit edebiliyor bu da Superman'in güçlerinin epey azalmasına sebep oluyor zaman içerisinde. Henüz Nathaniel abinin Supe üzerinde resmi bir galibiyeti olmasa da (çok da az karşı karşıya getirirler zaten) yine de böyle bir kartı var.

Nitekim Cap Vs Supe bu dövüşten çok daha yakın geçer. Ama ufak bir tıkla Superman'e yakınım.