Sabit İçini Dök

• Genel
    • off-topic
    • Hayat çok zor.

Kendimi bir şekilde doldurmak istiyorum. Bir yerlerden kavramak, tutabilmek. Ama o işler öyle olmuyormuş.

Tuttuğum yer, içimi doldurmuyor. Varlığımı iyice anlamsızlaştırıp, olan varlığımı da hiçliğe çeviriyor. İşin kötü yanı da, artık tuttuğum şeyler; prangalarım olmuş vaziyette.

Kurtuluş yok. Kaçış yok. Rüzgarda uçan, çürümeye yüz tutmuş yaprak tanesinden biriyim artık. Belki de hep öyleydim. Belki de yeni böyle oldum.

Rüzgara karşı direnmek için yeterli gücüm kalmadı. Uçmak, düşüncesiz bir şekilde uçmak. Artık elimden gelen ya da elimden gelmeyen tek şey bu. Hayatın ta kendisi olan rüzgar ve ben. Zihnimin içinde bir tek ben. Önüm ne yaz, ne kış. Aynı şekilde sonbahar ve ilkbahar da değil. Hiçbir şey, bu kadar basit.
    • Fazlasıyla yoruldum artık. Bu sabah ki rezillikten sonra artık tahammülüm kalmadı insanlara karşı. Ulan hem bozuk telefonu veriyorsun, hem beni tamirciye yolluyorsun. Sonra diyorsun cihazın sorunu yok yalan söylüyorsun. E paramı iade et diyorum, bekle cihaz satılsın sonra. Annem gelmese sanırım hır çıkacaktı. Sabıııır. Sabıııır. Bir şeylerden zevk alabildiğim günler çok geride kaldı,iyice tahammülsüz bir insana dönüştüm. O sebeple internete de ara vereceğim, yoksa buradakilerle de papaz olacağım. Şu hayatta istediğim tek bir şey var, onun da imkanı olmadığı defalarca yüzüme vuruldu. İyice alkole verdim kendimi zaten, yılda bir içen ben, haftada ikiye üçe yükselttim. Bu sene tamamen sıyırmazsam şanslı sayacağım kendimi.

Vater, Summar, Sammanrenna, EL VON.

• Dün dedem vefat etti.Tuhaf bir insandı.Bizi nedense hiç sevmezdi.Yabancı bir insandan çok farklı değildi aslında ailemiz için.Beni geçtim insan kızına karşı hiç bir şey hissetmez mi?Köye gelir başkalarının evinde kalırdı.Nenemden dolayı olduğunu düşünüyorum.Ayrılmışlar ebem ile.Hiç bir zaman dede torun olamadık anlayacağınız.Dün annem geld.Eve girer girmez ağlamaya başladı.Kendime hakim olamadım.Bende ağladım.Üzülmüştüm açıkçası.Ölüm ne tuhaf bir durum.Bugün köye götürdük cenazeyi ve gömdük.Yavaştan hazırlanıp Kayseri'ye dönecektik.Tam o anda bir haber geldi.Bizim akraba birisini vurmuş.Kimdir nedir derken koşarak olay mahaline gittim.Çok yakın akraba değiliz vuranla ya da vurulanla.Fakat o ikisi çok yakın akrabalar.Kafatası etrafa saçılmış halde gördüm Ali abiyi.Dilim tutuldu.Konuşmak istedim bir süre.Bir şeyler söylemek istedim.Cidden dilim tutulmuştu.1 saat boyunca bir köşede oturdum.Hiç kimseyle konuşamadım.Kız meselesi dediler.Gülmek istedim.Bir kız meselesi yüzünden birisi kafası dağılmış bir şekilde orada yatarken diğeri asker koşarak alıp götürdü.Sürekli cinayet haberleri duyarız elbet ama bu kadar birebir görmek çok kötü bir durumdu.Birini öldürmek kolay mı bu kadar.Gözünün önünden gider mi o görüntü acaba.Şahsen benim her zaman aklımda kalacak.Bir hayat böyle siktir boktan bir nedenden bitti.Halen ne diyeceğimi bilemiyorum.Önünde daha yaşayacak uzun bir ömrüm var diyosun ve planlar yapıyorsun.Tık bir baktın gitti.
    • demkir yazdı:

Dün dedem vefat etti.Tuhaf bir insandı.Bizi nedense hiç sevmezdi.Yabancı bir insandan çok farklı değildi aslında ailemiz için.Beni geçtim insan kızına karşı hiç bir şey hissetmez mi?Köye gelir başkalarının evinde kalırdı.Nenemden dolayı olduğunu düşünüyorum.Ayrılmışlar ebem ile.Hiç bir zaman dede torun olamadık anlayacağınız.Dün annem geld.Eve girer girmez ağlamaya başladı.Kendime hakim olamadım.Bende ağladım.Üzülmüştüm açıkçası.Ölüm ne tuhaf bir durum.Bugün köye götürdük cenazeyi ve gömdük.Yavaştan hazırlanıp Kayseri'ye dönecektik.Tam o anda bir haber geldi.Bizim akraba birisini vurmuş.Kimdir nedir derken koşarak olay mahaline gittim.Çok yakın akraba değiliz vuranla ya da vurulanla.Fakat o ikisi çok yakın akrabalar.Kafatası etrafa saçılmış halde gördüm Ali abiyi.Dilim tutuldu.Konuşmak istedim bir süre.Bir şeyler söylemek istedim.Cidden dilim tutulmuştu.1 saat boyunca bir köşede oturdum.Hiç kimseyle konuşamadım.Kız meselesi dediler.Gülmek istedim.Bir kız meselesi yüzünden birisi kafası dağılmış bir şekilde orada yatarken diğeri asker koşarak alıp götürdü.Sürekli cinayet haberleri duyarız elbet ama bu kadar birebir görmek çok kötü bir durumdu.Birini öldürmek kolay mı bu kadar.Gözünün önünden gider mi o görüntü acaba.Şahsen benim her zaman aklımda kalacak.Bir hayat böyle siktir boktan bir nedenden bitti.Halen ne diyeceğimi bilemiyorum.Önünde daha yaşayacak uzun bir ömrüm var diyosun ve planlar yapıyorsun.Tık bir baktın gitti.
      Başınız sağ olsun Mustafa.

• Son günlerde Sanji'ye yapılan muamelelerden sonra fanlığım ve sevgim kat kat arttı. Ne kadar underrated, ne kadar güzel bir karakter olduğu buradan belli.

Artık fanlarına dahi tahammül edilemiyor. Bazı şeyleri gözden geçirmemin vakti gelmişte geçiyor.

Sorunlu insanlar bu Sanji haterları.

Not: Lafım buradaki insanlara değil.

• Yeni

Oğlum resmen döndüler lan, çığlık attım valla evin içinde. "Are You Fucking Ready?" diye. Her ne kadar 50'li yaşlarına gelmiş de olsalar, çocukluk kahramanlarım.

The Game, Triple H,
      The Heartbreak Kid Shawn Michaels,

D Generation X!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çıldıracam asdfasdfasdfasdf.

• Yeni

Geçen gece dışarıdayım, kafam hafif alkollü. Çakır keyfim. Bir baktım yirmi kişi bir leydiye saldırıyor, durur muyum? Hepsi iki-üç metre, dev gibi adamlar. Ben 1,70'im. Lan dedim bırakın leydiyi beni alın. Anam tekinin kulağından tutuyom, ötekinin saçından, ötekinin burnundan yerden yere çalıyom ya. En son dediler abi tövbe olsun bırakcaz bu işleri. Dedim yürüyün gidin lan.

Leydi bana teşekkür etti kahramanım dedi. İşte bu da böyle anım.

• Yeni

İçimde çok karanlık bir taraf var. Bana yararı oluyor, itki oluyor ama oraya gitmeyi sevmiyorum. Dipsiz bir çukur gibi, girdikçe giriyor insan. Düştükçe düşüyor. Bütün anlam ve her şey yitip gidiyor. Geriye kemik bile kalmıyor. Unmensch kalıyor sadece.

Kendisini yok etmek isteyen bir yer. Bunu yapamadığı için de, her şeyi yok etmek istiyor.
    • Yeni

Çarşamba günleri dersler arasında 4 saatlik boşluk var. Bu yüzden yanıma bilgisayarı aldım okula gelirken, kütüphanede biraz bir şeylere kafa yorarım diye. Allahım kütüphaneye girdim, kütüphane görevlisi susmuyor! Yetmez gibi bi makine koymuşlar aynı yazıcı sesi gibi ses yapıyor. O da yetmez gibi hemen kütüphanenin önünde tuvaletler var, orada tadilat yapıyorlar. Matkap sesleri vs. var.

Lan hadi milyarlarca yıllık evrende günümüze denk geldik, 9 aylık okul döneminde benim kütüphaneye uğramamı mı beklediniz?