Marvel Sinema Evreni Genel Sohbet & Tartışma Başlığı

• Genel
    • Wiki
    • öngörü/teori
    • Avengers infinity war filmi izlediğim en leş filmlerden biriydi.İnanılmaz mantık hataları,saćma sapan güç dengesizlikleri,kopuk ve zayıf hikaye gibi bir sürü şey sayabilirim.Ama beni en çok rahatsız eden kısmı elinde taşlarla savaşan galaxy level(taş sayısı arttıkça evrensel+ ya kadar ulaşabilir.) kadar güc seviyesi artan bir villaine karşı captain america, black widow,war machine gibi tiplerin savaşmasıydı.İnanılmaz rahatsız olmuştum filmi izlerken.Bir diğer film zevkimin içine eden durumda gereksiz dramalardı.Hayır spiderman2'nin geleceğini biliyoruz bize niye spiderman öldü edebiyatı yapıyon marvel?Ya da bana ne scarlet witch vision ilişkisinde her 10 dakkada bir ekrana çıkıyolar.
      Fragmanı izlediğim de ise bu gereksiz dramaların artması 2. film için umutlarımı iyice azalttı.Sanırım gelecek olan infity war endgame filminin sonunda thanos vs captain america +iron man izleriz.Iýi bir savaşırlar sonra bizim 2'li thanosu yenerken cap veya tony'den biri de ölür.Tam Marvellik final.Sonra sağda solda postlarda falan iflah olmaz fanlar yazarlar captain america>ww.Cap thanosu dövdü ww daha stephen wolfu dövemiyor diye dahiyane yorumlara hazırlıyorum kendimi.
    • Yeni Spidy filminin trailer'ında Jake Gylenhall'ı Mysterio olarak gördük (ki bence ilk fragmandan gösterilmemeliydi hatta gösterilmese iyiydi.) böylece Jake'in DCEU'nun yeni Batman'i olma olayı da yan yattı. DCEU buradan nasıl toparlayacak bakalım. Shazam'ın rezalet olacağında hepimiz hemfikiriz zaten :D

Yeni Spidy filminde de elemental düşmanlar Vs spidy & mysterio olacak gibi enteresan.