Jiraiya Bağlarını Konuşturuyor

• Anket
    • Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Jiraiya Bağlarını Konuşturuyor

Nereye Kadar Giderler? 2
      1.  
        1. Turda Kalırlar (1) 50%
      2.  
        2. Turda Kalırlar (0) 0%
      3.  
        3. Turda Kalırlar (0) 0%
      4.  
        4.Turda Kalırlar (0) 0%
      5.  
        5. Turda Kalırlar (0) 0%
      6.  
        6. Turda Kalırlar (0) 0%
      7.  
        7. Turda Kalırlar (0) 0%
      8.  
        8. Turda Kalırlar (0) 0%
      9.  
        Hepsini Temizlerler (1) 50%
      Bağlarından kastım öğrencileri, öğretmenidir. Meydan okuyan Jiraiya'dır. Jiraiya bu dövüşte öğrencileri, öğretmeni ve takım arkadaşlarını birer birer yardıma çağıracaktır. Tüm bağları kullanıldıktan sonra 1'den fazla yardım çağırabilecektir.

1. Tur
      4. Raikage&Rasa

2. Tur
      Zoro&Sanji&Luffy

3. Tur
      Sasori&Deidara

4. Tur
      Yagura&Gengetsu

5. Tur
      Sakazuki&Kuzan

6. Tur
      Ohnoki&Mu&Kurotsuchi

7. Tur
      Tobirama&Itachi&Gai&Asuma

8. Tur
      Madara&EMS Sasuke&Rinnegan Obito& ET Itachi

Dövüş Alanı;

1. Tur
      Yardıma Konan gelecektir. Jiraiya SM giremez, onun dışında sınırlaması yoktur. Rakiplerin sınırlaması yoktur.

2. Tur
      Yardıma Yahiko Tendo olarak gelecektir. Jiraiya hala SM giremez. Rakiplerin sınırlaması yoktur.

3. Tur
      Yardıma Naruto gelecektir. Naruto ve Jiraiya SM'ye sınırlı olarak girebilir. Ancak Jiraiya Naruto'dan aldığı fikirle 2 klon ile süre uzatabilir. Rakiplerin sınırlaması yoktur.

4. Tur
      Yardıma Tsunade gelecektir. Tsunade WA halinde gördüğümüz gibidir. Jiraiya Fukasaku ve Shima olmadan SM girebilir. Rakiplerin sınırlaması yoktur.

5. Tur
      Yardıma Orochimaru gelecektir. Orochimaru seri başındaki halindedir. Jutsuları vardır bedeni yenidir. ET yok. Jiraiya SM'ye hala sınırlama ile girebilir. Rakiplerin sınırlaması yoktur.

6. Tur
      Yardıma Hiruzen gelecektir. Jiraiya SM sınırsız girmeye başlayabilir. Hiruzen P1 haline ek olarak yaşlılığın getirilerinden etkilenmez hayal gücünüze kalmış yani. Rakiplerin sınırlaması yoktur Ohnoki'de yaşlılıktan etkilenmez. Kurotsuchi WA halindedir.

7. Tur
      Yardıma Minato gelecektir. Minato SM için 2 klon bekletir. Jiraiya sınırlamasızdır. Rakipler Gai 8. Kapı hariç sınırlamasızdır.

8. Tur
      Yardıma KCM2 Naruto, Nagato, Hiruzen ve KCM2 Minato gelir. Madara Hashirama dövüşündeki gibidir ek olarak Shinra Tensei yapabilir. Sasuke EMS halindedir. Obito 1 Rinnegan 1 MS halindedir. Itachi'de Yasaka aynası vardır Totsuka yoktur. Nagato sağlıklıdır.

Sizce Jiraiya ve bağları nereye kadar gider?

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Benkei ().

• 1. Round:

Konan olmasa bile alabilme ihtimali olan bir el benim için. Yağ ve Yağ Bazlı alev -> Altın Tozu kontrolünü mahveder zaten. 4. Raikage'de kurbağanın tepesindeki Jiraiya'ya ulaşması zor olacaktır. Nitekim KOnan ile kesin alırlar. Hoca-Öğrenci Mid diff atar.

2. Round:

Deva Path + Jiraiya ha ... Sanji çapraz ateşte ölür zaten. OP ekibi ölür. Hoca-Öğrenci Mid diff atar.

3. Round:

Yalnız, 3. Takıma ayıp olmuş :D 1. ve 2. takımlardan güçsüzler ama ona rağmen Naruto ve Jiraiya SM Açıyor :D :D Sage İkilisi low diff atar.

4. Round:

Yagura + Gengetsu korkunç bir ekip. Yagura ile ilgili çok şey iblinmiyor ama çok garip, seride eşi benzeri olmayan teknikleri olması ile birlikte adam bir de perfect jinc. Hem de kage. Yani Büyük ihtimalle Kirigakure'nin Hashiraması gibi bir şey. Gengetsu da çok güçlü başka bir eleman.

Jiraiya tek alamazdı kesinlikle SM bile olsa. Ancak Tsunade'nin gelişi ile. Katsuyu > Dev İstiridye , Kurbağa Ordusu > 3 Kuyruk.

Tsunade ile beraber alırlar. Jiraiya ve Tsunade mid to high diff .

5. Round:

İki türlü de gidebilir. Göğüse göğüse atak vs atak tarzı bir kapışma da Amiraller avantajlı. Ancak eski dostlar ninjalık yaparlar ve hile hurdaya başvururlarsa (Görünmezlik, Henge, Klon, Kawarimi vs gibi) O zaman Eski Dostlar alır diyorum.

6. Round:

Bir nevi Edo Hiruzen'den güçlü, Prime halinden ise güçsüz bir Hiruzen olmuş. Canlı ama Edo daki gibi yaşlılıktan etkilenmiyor. Ok. ve Sınırsız SM Jiraiya.

Ralipleri çok güçlü. Kurotsuchi'nin featleri az ancak onunda kuvvetli olduğu kesin. Ancak burada olay Tsuchikage üçlüsünün ne olurs olsun finalde tek seçeneği Jinton. Öyle doton golem ile, kaya atmakla, çimentoya yapıştırmakla yenebileceğiniz iki kişi değil bunlar. Jinton da yemezler diye düşüyorum çünkü ;

1. Jiraiya da Sennin Sezgiler + Devasa Sezgi Bariyeri var. Hiruzen desen sensör. Tobirama'Nın sonsuız patlayıcı kağıtları atağından Işınlanan Minato ile aynı zamanda kaçmış biri Hİruzen.

2.si Konoha ikilisi çok daha hızlı bu konuda bir tek Muu yakın onlara

3.sü Hiruzen'in Ônoki'yi ve Jinton'u çok iyi bildiği, daha önce kapıştıkları ve belli k iHİruzen'in jintonu yemediği belli.

Jinton şöyle bir sıkıntı yaratıyor. Dev Canavaları kullanamazlar. Enma, Shima ve Fukasaku ile takılmaları gerek. Hal böyle olunca dev kurbağalar olmadan uçan hedeflere ulaşmak zor.

Orada da şöyle bir durum var. Enma, Jiraiya'nın saçları, Kurbağaların Dilleri gibi 10larca ile yüzlerce metre uzayıp rakibe saldırabilecek ataklar var. Ayrıca Jiraiya'da Kebari Senbon ve Hiruzen'de 5 element atağı varken kimse ellerini bir araya kavuşturup, mühür yapıp sonra jinton açıp onu nişanlayıp, şarj edip salmasına yetecek zamanı vermez.

En sonunda çakra olarak SM Jİraiya herkesi kondisyon olarak geçecektir. (Tabi bu eğer Tsuchikageler yakın temas mücadelesine girmeyi seçmezse olacak bir şey. Seçerlerse zaten ikili dağıtır.) Çakrası biten Tsuchikageler gene açık hedef haline gelir.

Hiruzen & Jiraiya with high diff.

7. Round:

Zor maç çünkü Totsuga Kılıcı + Hirashin her türlü korkunç bir kombo. Asuma çapraz ateş de ölür zaten. Gai desen verimli olabileceği süre 2-3 dk. Sonra o da ölür.

Burada olay Itachi & Tobirama Vs Minato & SM Jİraiya

SM Jiraiya >> Itachi
      Minato > Tobirama

Jiraiya & Minato high diff.

8. Round:

8. Turda Hiruzen eğer Prime ise bir şansları var. Değilse Karşı taraf alır. Eğer Naruto çakra pelerinini diğerleri ile paylaşırsa (Bunu KCM2/BM iken de yapabiliyor muydu yoksa BSM mi gerekiyor şu an net hatırlamıyorum) alırlar. Öbür türlü Hiruzen'in durumu belirleyici.

Naruto - EMS Madara'yı durdurmaya çalışsa
      Mİnato da OBito ile eşleşse

Hİruzen + SM Jiraiya + Nagato Vs EMS Sasuke & ET Itachi ne olur ? Sanırım 1. takım alır. Sonra bu üçlü diğerlerine yardıma gitse Nagato + Hiruzen -> Narutoya . SM Jiraiya -> Minato'ya ..

Bu maç iki türlü de gidebilir. Ama Jiraiya Takımının sayı avantajı, KCM pelerini ve hirashin onları bir tık üste taşıyor gibi ancak EMS Madara ve SR OBito çok başa bela bir şey. İki türlü de gidebilir dememe sebep olan iki kişi bunlar.
    • İlk maçta sınırlama olmasa Jiraiya'nın ikisini de alabileceğini düşünüyorum ancak SM'siz yaş.

Yine de Konan Raikage ile dövüşürken Jiraiya yağ zayıflığı sayesinde Gaara'nın kumunu geçersiz kılabilir ve Gaara'ya her yönde üstün zaten savunma harici. Savunmasının da yağa zayıflığı olduğu gösterildi. Onun dışında Konan Raikage'ye ters biri sanırım çunkü fiziksel darbelerden etkilenmiyor olması olası kağıt dönüşümü sayesinde. Jiraiya Gaara'yı bitirince Gamabunta ile birlikte yardıma giderler ve turu geçerler.

İkinci maçta tam Deva fazla olmuş diyordum ki Jiraiya'nın SM girmediğini gördüm. Yine de Deva iyi destek. Geçerler.

Üçüncü maçta sanırım iki klon derken Naruto gibi toplam beş dakikalık bir süreden bahsediyorsun. Deidara sıkıntısına rağmen geçerler.

Dördüncü maçın şahsen ilk ve üçüncü maçtan kolay olacağını düşünüyorum. Zira hem Jiraiya hem de Tsunade Mei ve Gengetsu üstüler bana göre Tsunade boostlu bir yağ - ateş kombosu ile Jiraiya oldukça büyük bir alanı kavurabilir. Katsuyu bonus.

Beşinci maçta Orochimaru'nun seri başı olması kötü olmuş. Bu turda kalırlar. Seri başı Orochi yerine Tsunade olsa büyük ihtimalle geçerler derdim.

Altıncı maçta güç seviyesine Hiruzen > Jiraiya > Muu > Oonoki > Kurotsuchi diye bakıyorum. Kurotsuchi olmadan üstünler. Kurotsuchi ile neredeyse denk olmuşlar.

Yedinci maçta ikiye karşı dört kişi olmuş. Jiraiya İtachi'yi alsa da Minato tek başına Tobirama & Gai 7 & Asuma ile başa çıkabilir mi bilmiyorum.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Earendill ().

• Earendill yazdı:

Gaara'nın kumunu geçersiz kılabilir ve Gaara'ya her yönde

Benkei yazdı:

4. Kazekage

Kastedilen Rasa, Gaara değil Hasan :)

Benkei yazdı:

4. Mizukage

Kastedilen Yagura Hasan :D

Earendill yazdı:

Orochimaru'nun seri başı olması kötü olmuş
      Seri başı Orochi, Prime Orochi gibi bir şey neredeyse.

Earendill yazdı:

Jiraiya İtachi'yi alsa da Minato tek başına Tobirama & Gai 7 & Asuma ile başa çıkabilir mi bilmiyorum.
      Gai'nin bu seviyede dövüşebileceği süre 5 dk en fazla. Asuma desek zaten her hangi bir kurbağa işini bitirir. Ama evet cidden zor bir dövüş.
    • @NABU
      SM vermemin sebebi 5 dk olsa da Deidara'nın saldırılarının öngörülemez olabildiğiydi. C2 mi neydi sadece Sharinganla görülen onu yerlerse yenilebilirler diye.
      @Earendill
      Evet +5 dakikayı kast etmiştim.

5. Tur için
      Jiraiya SM girebiliyor ve bu ona Goemon kartını açıyor Kuzan'a çok bela olabilecek bir saldırı. Evet önce Tsunade'yi düşündüm ama Kuzanın buzu çok fazla etki etmezdi, biraz başa baş gitmesini istedim. Ki Orochimaru'nun dikkatli olmasını gerektiren 2 rakibi var Magma'ya fazla maruz kalırsa erir beden değiştiremeyebilir. Donarsa aynı şekilde zora girebilir işi. Ama Orochimaru 4 Kuyruğa yakın bir hızla seyredip ona yumruk vurabilmişti. Sakazuki'yi bilmiyoruz ama Kuzan hızlı olsa da Orochimaru'ya üstün gelemez en olmadı başa baş giderler. Bu görüşüm Jiraiya vs Sakazuki, Orochimaru vs Kuzan içindi.

Kuzan vs Jiraiya, Sakazuki vs Orochi için ise Ace 20 yaşında çocukken ateş saldırısı ile başa baş geldi, Goemon neler yapar düşünemiyorum. Sakazuki'ye karşı Orochimaru'nun hızı da var Rashamon'u da var klonları da var. Havadan gelecek bir Fusen Kazan için ise Orochimaru elemsiz bir şekilde her delikten geçebildiği gibi, yılan Kuchiyose'leri ve Itachi'ye karşı çıkarttığı Beyaz Yılan var gördüğümüz kadarıyla Itachi ya görmüştü yada duymuştu muhtemelen seri başında da biliyordu bu tekniği. Bu turda Orochi&Jiraiya High diff alırlar bence.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Benkei ().