Voltekamui Bir Yarışmaya Giriyor!

• Anket
    • Vs
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Voltekamui Bir Yarışmaya Giriyor!

Voltekamui Nereye Varır? 0
      1.  
        R1'de durur. (S1) (0) 0%
      2.  
        R2'de durur. (S1) (0) 0%
      3.  
        R3'te durur. (S1) (0) 0%
      4.  
        R4'te durur. (S1) (0) 0%
      5.  
        R5'te durur. (S1) (0) 0%
      6.  
        Temizler. (S1) (0) 0%
      7.  
        R1'de durur. (S2) (0) 0%
      8.  
        R2'de durur. (S2) (0) 0%
      9.  
        R3'te durur. (S2) (0) 0%
      10.  
        R4'te durur. (S2) (0) 0%
      11.  
        R5'te durur. (S2) (0) 0%
      12.  
        Temizler. (S2) (0) 0%
      Forumda konu dönmediği için kendim bir tane açayım dedim. :D Hazır Voltekamui'nin RT'sinin üzerinden de bilmem kaç gün geçtiğine göre herkes yeterince tanımıştır. İki senaryo yapmaya karar verdim hız mevzusu yüzünden.

Voltekamui

R1- King, Ban ve Meliodas

R2- Naruto, Ichigo ve Luffy

R3- 5 Kage, Kenpachi ve Yamamoto Genryusai

R4- Garou, Platinum Sperm ve Flashy Flash

R5- Demon King Meliodas ve Juubito

Kurallar/Şartlar:
      R1'de üçlü seri başı hali. Ban, kan damlası bile kalmayacak şekilde yok edildiğinde ölecek.
      R2'de Naruto KCM1, Ichigo True Shikai (Horn of Salvation kullanabilir.) ve Luffy G5 öncesi Kaido dövüşü halinde.
      R3'te Kageler resimdeki gibi, Kenpachi Shikai'de duracak ve göz bandını çıkarabilir, Yamamoto Shikai'yle başlıyor ama Bankai'ye geçebilir.
      R4'te Üçlü birbiriyle dövüştüğü hallerindeler. Garou bu formda kalacak.
      R5'te Demon King Meliodas ve Obito vücudun tüm kontrolüne sahip.
      Voltekamui R1'den R3'e kadar birleşme öncesi halinde. R4 ve R5'te kılıcıyla birleşmiş durumda.
      Senaryo 1- Herkes olduğu gibi.
      Senaryo 2- Hızlar eşit.
      Bilgi: Yok.
      Hazırlık: Yok.
      Zihniyet: Öldürmeye ya da etkisiz hale getirmeye niyetliler. Birbirlerini hafife almayacaklar. Onun haricinde karakter dahilindeler.
      Savaş Alanı:

• Sadece RT ye bakarak yorumlarsam sanırım bu arkadaşı yenebilmek için yenilenmesini aşacak bir yetenek ve ayak uyduracak fiziksel özellikler olması lazım diye düşünüyorum.

Hızlar eşit değilken sanırım en zor round r4 çünkü hız olarak en yakın grup o ama onlarda baya düz dövüşçü pek bi hax yetenekleri yok.Temizler sanırım .

Hızlar eşit iken. Bu sefer en zor rounda 5.round bence.Çünkü yenilenmeyi yok sayan yetenekleri var Meliodas ve Obito'nun.Kalırlarsa burda kalır.Gerisini temizler.

• Walla bu konuda çok bişi çıkmaz benden :D Bilmediğim çok karakter var. Yine de yazayım o kadar hazırlamışın konuyu :D

Kılıçsız Volt için R3'e kadar çok sıkıntı yok gibi. R3'te kafam karıştı biraz orayı geçer mi bilemedim :D

Kılıçlı haliyle de 4 kesinlikle son. Garou solo alır muhtemelen (ben bir şey kaçırmadıysam :D). Bir de yanında Platinum Sperm var ama Flashy orada ne yapıyor anlamadım :D

R5'te ise zaten ikiliden biri fazla gelir muhtemelen.

Eline sağlıK güzel olmuş konu :thumbup:
    • Homelander yazdı:

Walla bu konuda çok bişi çıkmaz benden Bilmediğim çok karakter var. Yine de yazayım o kadar hazırlamışın konuyu
      Eyvallah. :D Sadece bildiklerine yazsan da olur.

Homelander yazdı:

Kılıçsız Volt için R3'e kadar çok sıkıntı yok gibi. R3'te kafam karıştı biraz orayı geçer mi bilemedim

Kılıçlı haliyle de 4 kesinlikle son. Garou solo alır muhtemelen (ben bir şey kaçırmadıysam :D).
      Kılıçlı/Kılıçsız derken ilk 3 raunt kılıcı var. Sadece birleşmemiş. R4 ve sonrasında kılıcıyla birleşmiş (Merged Kamui) var. Yani başta base sonda bu hali var.

Homelander yazdı:

Bir de yanında Platinum Sperm var ama Flashy orada ne yapıyor anlamadım
      Flashy bunlara denk değil biliyorum ama yakın olduğu için koydum. Garou, PS ve FF birbirleriyle dövüşmüştü. Hiç değilse kendini tuttu bir süre.

Homelander yazdı:

Eline sağlıK güzel olmuş konu
      Teşekkür ederim yorumun için. :D
    • Xarachi yazdı:

O zaman orada tartışalım, burada yeni olduğum için kişi etiketleme filan var mı bilmiyorum.
      Evet var. Alıntılayabilirsin ya da direkt @ ile istediğin kişiyi etiketleyebilirsin.

Xarachi yazdı:

Ayrıca liste tamamen yanlış bence orada bunu tartışalım
      Olur bana uyar. :D Ama biraz geç geldin. Ben de bu hafta doluyum. Bir terslik olmazsa anca yarın akşam cevap verebilirim.