Bleach:TYBWA Anime Sohbet&Tartışma Konusu

• Sezonu ben de bu hafta sonu bitirdim. Açıkçası ilk çıkacağını duyduğumda ve fragmanını gördüğümde 3B CGI'ı basıp ucuz bir şey çıkartacaklar diye endişeliydim ama çok güzel yanılttılar beni. Yine yer yer kullanmışlar ama onlardan bir şey olmaz. Dövüşleri, müzikleri vs. çok sevdim. Şöyle eski bir serinin dönmesi gerçekten iyi geldi. Zaten ne zamandır anime izlemiyordum. Bir Bleach bir de BnHA'ya baktım. Şu kalitede çıkmaya devam etsin de ben 4 parçaya da razıyım. :D
    • Haftalık olarak takip ettim animeyi.

Öncelikle özlemişim harbiden ortaya güzel bir iş çıkarmışlar ama ne kadar güzel asıl sıkıntı bu.

Benim beklentim baya yüksekti, ama eklemeden ziyade bazı yerleri kesmişler, Zaraki ve Yamamoto vs.leri beni çok kesmedi animasyon olarak Yama-ji dövüşü iyiydi ama ekleme bekliyordum. Zaraki dövüşünü pek beğenmedim manga daha iyiydi sanki bu vs.de.

Bleach müzikleri söz konusuysa akan sular durur, müziklerin hakkı verilmemiş bence. Bir şeyler koymuşlar ama bu Bleach o Bleach değil sanki.

Hikaye olarak ekleme yapılacağı belli zaten, novelleri de eklerler büyük ihtimalle ama vs eklemeleri olarak özel bir şey göremedim.

Genel olarak sevdim ama beklentimi karşıladığını söyleyemem.

Fillerlara rağmen uyarlama olarak ilk seriyi tercih ederim.
    • Bleach büyük üçlü içinde en az sevdiğim seriydi. Animeden sonrasına bakmamıştım bile ama bir şans verip izlemeye karar verdim. İlk 6 bölüm itibarı ile beğendiğimi söyleyebilirim ama öyle milletin hype yaptığı kadar bir şey göremedim. Fazla hızlı ilerliyor gibi geldi bana ve Yamamoto dövüşünü özensiz buldum. Bu adam için neler dendi ama sadece bir bölümde işi bitti öyle mi? İnsanlar One Piece'in dövüşlerini beğenmez çok uzatılıyor diye ama bu da çok kısaydı be kardeşim. Ben beklediğimi bulamadım. OP en azından büyük isimleri konusunda hayal kırıklığına uğratmamıştı beni.