Uchihalar Amirallere Karşı

• Vs
    • manga
    • Nabu yazdı:

asıl eksiği yok ?

Akainu Crocodile + Marco + Jinbei + Vista + Geriye kalan WB'nin 12 Tümen Komutanından oluşan bir ekibi önüne katıp kovalayabilirken. Aramaki'nin yorgun argın olan 2 Kın + Yamato (O da çok ciddi dövüşmedi, Hibrit Moda dahi geçmedi) + Güçlerini ilk defa bilinçli kullanan Momonosuke karşısında hali belliydi. Shanks'In kral hakisine Akainu ya da Kuzan öyle diz çöküp Allah'a yakarır mıydı ? Emin değilim.
      Filo amiralliği zaten ayrı bir konu ben onların seviyesinin normal amirallerin üstünde olduğuna inanıyorum. Akainu ile bir değil tabiki ama Kizaru ve Fujitora'dan çok bir eksiği olduğunu sanmıyorum ben Aramaki'nin.

Nabu yazdı:

Kusura bakma ancak zannediyorum ki Juudara zaten şu anki bilinen OP evrenini sololar çok net . BIrak amiralleri. Ona gerek yok bu dövüşte. O yüzden Canlı Rinneganlı Madara şu üçü için yeter. Perfect Susano'yu aşacak biri yok ekipte zaten.
      Garp ve Sengoku gibi kişilerin ben aşabileceğini düşünüyorum açıkçası. En azından Garp hakisiyle aşar bence Perfect Susano'yu. Tsunade susanosunu parçalayabilmişti diye hatırlıyorum. Kendi evrenlerinde ki konumlara bakarsak her türlü Garp > Tsunade.

Nabu yazdı:

Ayrıca, Ali de bana bir şey demedi, ben gördüm hoşuma gitmedi ondan, sana özel bir şey değil böyle söylemlere genel olarak pek izin vermemeye çalışıyoruz burada.
      Ben o kelimeyi Naruto fanlığı yapmayalım anlamında kullanmıştım hakaret içerdiğini bilmiyordum kusura bakmayın.