Luffy ve Law İttifakı Naruto Evrenine Meydan Okuyorlar

• Anket
    • Vs
    • Luffy ve Law İttifakı Naruto Evrenine Meydan Okuyorlar

İkili Nereye Kadar İlerleyebilir? 4
      1.  
        İlk Maçta Dururlar (0) 0%
      2.  
        İkinci Maçta Dururlar (1) 25%
      3.  
        Üçüncü Maçta Dururlar (2) 50%
      4.  
        Dördüncü Maçta Dururlar (0) 0%
      5.  
        Beşinci Maçta Dururlar (0) 0%
      6.  
        Altıncı Maçta Dururlar (0) 0%
      7.  
        Yedinci Maçta Dururlar (0) 0%
      8.  
        Sekizinci Maçta Dururlar (0) 0%
      9.  
        Tüm Rakiplerini Temizlerler (1) 25%
      Forumun ilk meydan okuma konusu hayırlı olsun. :D Kurallar en aşağıda yazılacaktır.

Monkey D. Luffy & Trafalgar D. Water Law

Maç 1; Asuma Takımı

Maç 2; Hidan & Kakuzu

Maç 3; Yamato Takımı

Maç 4; Sasori & Deidara

Maç 5; Raikage Ay & Bee

Maç 6; Minato & Tobirama

Maç 7; Densetsu no Sannin

Maç 8; Uzumaki Naruto & Sasuke Uchiha

Maç kuralları;
      Öncelikle ikili her maç sonrası yenilenecektir. Yaraları ve yorgunlukları sıfırlanır.

Maç 1; Luffy G4, Law ise room açamaz. Asuma canlıdır. İno, Shikamaru ve Chouji savaş arcı hallerindedir.

Maç 2; İkili için üstteki maçın kuralları geçerli. Kakuzu ve Hidan canlıdır. Kakuzu'nun beş kalbi de yerindedir.

Maç 3; İkili için üstteki maçın kuralları geçerlidir. Yamato savaş arcı öncesidir. Sakura ve Sai savaş arcıdır. Naruto ise Orochimaru savaşı halidir. Sinirlenirse üç kuyruğa çıkabilir fakat dördüncü kuyruğa geçemez.

Maç 4; İkili üstündeki tüm sınırlamalar kalkmıştır.
      Sasori ve Deidara Edo Tensei değillerdir.

Maç 5; Raikage'nin iki kolu da sağlamdır. Bee War Arc halindedir.

Maç 6; Minato ve Tobirama kage hallerindedirler.

Maç 7; Yardıma Marco gelecektir.

Maç 8; Yardıma güncel Rayleigh gelecektir. Naruto KCM1, Sasuke ise EMS uyandırmış halindedir.

• Yardımları için @NABU ya çok teşekkürler.

Mesaj düzenlendi 5 defa, son düzenleyen Earendill ().

• Sasori&Deidara'da kalırlar gibi sanki. Patlamaları durdurmaları zor, durdursalar bile Sasori ve kukla ordusu var. Kakuzu ve Hidanı zorla geçerler iki zombi sonuçta ama Law kalp olayını çözerse iş biraz basitleşir. Luffy Hidanı top diye oynar en olmadı Law parçalara ayırıp atar kenara. Eline sağlık.

Yanlışlıkla 3'e oy kullandım tüh.

Not 2: İyi de olmuş ben aşağıya bakmamıştım görmedim daha doğrusu. Naruto'nun ve Sakura'nın olduğunu görmemiştim. Yamato ve Sai sanıyordum. 3'de kalırlar.

Mesaj düzenlendi 3 defa, son düzenleyen Benkei ().

• 1. Round:

Spoiler Göster
      Shintenshin yerlerse geçmiş olsun ilk tur da bile gidebilirler. Ancak konunun hayrına bu olasılığı düşük tutmak da fayda var zira genel bağlamda Luffy ve Law çok daha güçlü isimler. 1. Roundu geçerler rahatça

2. Round:
      Spoiler Göster

İlk zorluk Hidan ve Kakuzu . Çünkü G4 süz Luffy'i kakuzu'dan hızlı bulmuyorum ve Cp9'un Tekkai'sından daha sert Doton Domu var Kakuzu'da Gama Knife hariç aşabilecekleri bişi değil gibi ve Room olmadan Hidan ile ilgilenmek zor olacak. Ayrıca Hidan olurda bir damla bile kan alabilirse film kopar. Ama yine de OP ikilisi buradan çıkar diyorum ben. Ama çantada keklik olmadığı kesin.

3. Round:
      Spoiler Göster
      Gerçekten elenme ihtimalleri olan ilk arc.

G4 ve Room olmadan 3 Kuyruk Naruto'yu nasıl durduracaklar ? Tüm dikkatlerini Naruto'ya verseler bu sefer de Yamato, Sai ve Sakura var. Ki G4 ve Room olmadan ikilinin uçan Sai'ye erişmeleri imkansız.

Sakura için Savaş Arcı hali demiş @Earendill neden OP ikilisine böyle bir kötülük yaptı bilmiyorum ama Savaş arcı Sakura'nın fiziksel gücü G4 ayarında. Hızı ise bir tık altıdır taş çatlasın. Kaguya'yı çağırabilmesine hiç girmiyorum.

Tüm Bunların üzerine Hebi Sasuke ile denkmiş gibi gösterilen. Mokutoncu Yamato var.

Valla G4 ve Room olmadan OP İkilisi buradan çıkamaz.

4. Round:

Spoiler Göster
      Law ve Deidara ikilisinden ilk vuran kazanır gibi bişi var. Ama şöyle bir sıkıntı. Var OP ikilisinin C4 için hiç bir çaresi yokken. Akatsuki ikilisinin Room için çaresi var. law bunları parçalara bölse bile eğer Sasori'nin kalp parşömeni kesilmemişse. Sasori o parçaları çakra ipleri ile birleştirir hatta Deidara'yı da birleştirir.

Öbür taraftan

C3 GG
      C4 GG
      C0 GG
      Zehir GG

5. Round:

Spoiler Göster
      Zor maç. Çünkü ikisi de dövüş başında rakiplerinin görünüşlerine göre onları küçümseyebiliyor ve Law ile Luffy, Naruto alemi için çok da tehditkar tipler sayılmazlar.

Bu sebeple eğer ikili küçümserse. Law çok büyük sürpriz yapabilir. Ancak yine diyorum. law Room ile kestiğinde beden parçaları birbiri ile kan dolaşımı, sinir dolaşımını kesmiyor. Dolayısıyla bu chakra akışı da demek ve bir kez Bee Hachibi'ye dönüştü mü eski formunu kazanır. Bu da Room'un açıklarından biri.

Ha yok Naruto ikilisi akıllı davranır hemen işi bitirmeyi seçerse zaten speedblitz .. Double Lariat ile Law'ın kelle havada uçar. Sonra da Luffy' i alırlar.

Sasori ve Deidara Naruto evreni içerisinde bu ikiliden çok daha güçsüz olmasına karşın Luffy ve Law a karşı bu ikiliden daha tehlikeli geliyorlar bana.

6. Round:

Spoiler Göster

Minato tek bile alabilirken, Tobiramayı ekleyip Hirashin x 2 yapınca ne room'un anlamı kalıyor ne G4 'ün .. Hokage duo low to mid diffs.

7. Round:

Spoiler Göster
      Marco çok iyi yardım gerçekten. Ama sıkıntı şu Orochi ile Tsunade'de zaten aşağı yukarı Marco gibi iyileşmeye gelince üstüne üstlük yanlarında Jiraiya var. Ayrıca law'ın takımı kalabalıklaştıkça Room içerisindeki alanı kısıtlanır çünkü takım arkadaşını kesmek istemez. Tek yapabileceği rakipleri ışınlayarak arkadaşlarına kolay vuruş sağlama.

Burada da sıkıntı şu. Orochimaru ya da Tsunade'yi öldürecek bir atakları yok. Onu geçtim Law bunları ışınlamak istese ışınladığı şey klon mu olacak bir parça odun mu ? nasıl bilecek tamamen bambaşka bir kurnazlık seviyesi ninjalar. Korsanlara göre.

Dev Kurbağa Ordusu, Sennin Kurbağalar, Dev Yılanlar, Manda,Katsuyu, Rashomon kapıları kısmına girmiyorum bile.

Tsunade Jiraiya'nın Senpo Goemon ya da Yomi Numasını boostlasa zaten tek atakta Marco harici gidebilir. Zira Senpo Goemon, Akainu'nun milletin içinden geçen Magmasından daha sıcak ve içinde çakra var.

Çekişmeli bir dövüş ancak sanninler daha iyi bir takım, daha çok yönlü bir takım. Ve OP takımının 1 tankı ve iyileştiricisi var. Sanninlerin bir healer +2 tankı var.

Sannin with high diff.

8. Round:
      Spoiler Göster

@Earendill Rayleigh 7. Roundda eklenen Marco yardımının üzerine ek olarak mı geliyor ? Yani 4 kişi mi oluyorlar yoksa Marco yok.. Bu sefer Rayleigh geliyor şeklinde mi ?

Eğer hem Marco hem rayleigh varsa düzgün bir savaş sunma şansları var. Rayleigh çok şey göstermedi ama konumu ve şanından anladığımız kadarıyla Zoro'dan iyi gibi ve bu da süper bir yardım demek.

Ama işte burada şöyle bir sıkıntı var.

KCM1 Naruto .. 13 tane KCM1 klonu yapmıştı ve her biri Edo-kage alıyordu. Yani 4 kişi olsalar dahi güvende değiller. Ve ekipte Naruto'nun Kyuubi Çakra Pelerini ve Sasuke'nin v4 susanosunu geçebilecek saldırıya sahip tek kişi Luffy'nin G4 ü.

Ancak şöyle bir sıkıntı var. Eğer oldu da Luffy Susano'yu kırdı ... Sasuke 2. yi hemen yapabilir .. Susano bir kere açılan bir şey değil. Onu geçtim bir dahaki sefere etrafını amaterasu ile kaplar. Naruto desen. Luffy narutoya vursa bile Kyuubi çakra pelerininden çıkan çakra kolları Luffy'e rasenganları doldurur.

Yani adamların en iyi savunmaları aslında en iyi hücumları. Tabi bir de hızda ki inanılmaz fark...

Naruto ikilisi alır.

Sonuç:

1. ve 2. Roundları geçerler.

3 de kalırlar.

Ve diğer dövüşlerin hiç birinde de pek şansları olduğunu düşünmüyorum. Belki yapısal farklılıklar gereği ile biraz 5. Round da o kadar.
    • Aslında en başta yıldırım ikilisine karşı Zoro ve Sanji, Hokage ikilisine karşı ise Sabo yardıma geliyordu. Ayrıca son maçta Rayleigh yanında ek olarak aklı başında Kuma'nın yardıma geleceğini tasarlamıştım fakat çok karışık oluyor diye kaldırdım onları.

İlk maçı geçerler. Shintenshin çok tehlikeli cidden fakat bizim ikili daha hızlı.

İkinci maçta ikilinin geçmek için daha dövüş başında vücutlarını sertleştirmeleri lazım yoksa Hidan çok tehlikeli. Kakuzu ise ikisinden de güçlü zaten. En azından sınırlanmış hallerinden.

Üçüncü maçta Sakura cidden sıkıntı olmuş. Bu maçta sanırım room versem güzel olurdu.

Dördüncü maçta Deidara çok tehlikeli. İkiliyi rahatça tekleyecek birden fazla silahı var. Law'ın ada boyutu room hazır tutması lazım yoksa C4 atılırsa çok fena silinirler. Yine de geçerler derim.

Beşinci maçta ikilinin güçleri tam rakiplerine uygun. Luffy'i daha yavaş olsa da Ay'dan güçlü görüyorum. Sıkıntı olan kısım Bee. Bijuu Dama atarsa ikili yine silinir. Geçerler bence.

Altıncı maç cidden olmamış. Sabo olsaydı iyiydi. Bu halde low diff olur.

Yedinci maçta Marco güzel destek fakat karşıda çok daha iyi olan çakra ve iyileştirme canavarı Tsunade var. Mid diff diyorum.

Sekizinci maçta Rayleigh yetersiz kalıyor.

Üçüncü maçta kalırlar sanırım.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Earendill ().