En Son İzlediğiniz Animeler ya da Okuduğunuz Mangalar ?

• ??
    • manga
    • anime!

• Saiki Kusuo no Ψ-nan

2. sezonu bitmek üzere olan anime. Açıkçası puanını görünce, klasik yeni serilerin abartılması durumu sanmıştım ama son zamanlarda izlediğim en iyi animelerden birine denk gelmiş oldum. Hala kararsız durumdayım, izlediğim anime komedileri arasında en sevdiğim bu olabilir bundan önce baka to test derdim. Animeyi gözümde bu kadar iyi yapan şey ne derseniz, komediyi iyi yapan şeyle aynı sebep derim. ''Kaliteli, iyi düşünülmüş espriler.''

Mangaka-san to assistant to the animation

Başka amaçlarla izlemeye başlamıştım ama fena olmayan bir komedi animesi ile karşılaştım. Önerir miyim bilemiyorum. Biraz aynı şeyin üzerine mizah yapma hastalığına sahip. Yinede eğlendiriyor.

Little witch academia

11 yaşındaki kuzenimle izleyecek anime ararken karşıma geldi. Harry potter izlerken aldığınız zevkleri alırsınız bu seride, tek farkı japon kafası olması. Birde harry potterdan farklı olarak yan karakterlere kat kat daha fazla önem veriyor ve daha iyi evren kuruyor. Ama harry potterdan daha çocuksu bir havaya sahip, belirli yaşı geçince çok bayabileceğiniz yerlere sahip.