Avatarındaki Karakterle Nereye Kadar Gidebilirsin? ( Dc comics )

• ??
    • Spoiler
    • Comics
    • Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Avatarındaki Karakterle Nereye Kadar Gidebilirsin? ( Dc comics )

Avatarındaki Karakterle Nereye Kadar Gidebilirsin'i Dc karakterleriyle nasıl olur acaba diye düşünerek tasarladığım bir konu. Avatarınızdaki karakter ile Dc karakterlerini teker teker yenmeye çalışacaksınız. Bol şanslar.

1- Tim Drake

2- Harley Quinn

3- Batman

4- Black Canary

5- Deatstroke

6- Hawkman

7- Starfire

8- Aquaman

Aquaman ile dövüşülecek yer bir sahil kenarı ve Aquaman de Poseidon'un mızrağı var.

9- Blue Beetle

10- Zatanna

11- Green Lantern

Hal Jordan'ın yüzüğünün şarjı yüzde yüz dolu ve sınırlaması kaldırılmış.

12- Wonder Woman

Wonder Woman da silah olarak kementi, Superman'i kanatabilen kılıcı ve kalkanı var.

13- Firestrom

14- Shazam Who Laughs

15- Superman

16- Martian Manhunter

17- General Eiling

18- Swamp Thing

19- Dr. Fate

Dr. Fate Kent Nelson

Dönem: Karakterler için Bronz Çağ, New52, Rebirth ve sonraki dönemleri baz alınız.

Kurallar: Shazam dışındaki herkesin psikolojik sağlığı normal. Öldüren veya etkisiz hale getiren kazanır. Rakipler zorunda kalırlarsa birbirlerini öldürebilirler.

Yer ve zaman:

1) İlk beşli ile dövüş yapılacak yer ve zaman, gece vakti içi boşaltılmış bir şehir.
      2) Sonraki beşli için (Aquaman hariç) dövüş yapılacak yer ve zaman, sabah vakti boş bir vadi
      3) 10 ile 18 arası (10 ile 18 dahil) dövüş yapılacak yer ve zaman; zaman önemli değil, yok edilemez bir gezegen
      4) 19 ile dövüşülecek yer: Multiverse

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Darkseid ().

• @Garou Gon ile R5'de durma ihtimalin bile var (Yemin olayı yoksa)

---------------------

Avatarımda Pre 52 Red Tornado (fanart) var. Bu sabah Wonder Woman vardı :D :D Şansa bak :D

İlk durabilme ihtimalimin belirdiği durak R7 ,, en çok gidebileceğim ise R10

R6'dan sonra R11'den önce bir yerde elenirim gibi.
    • Rakatas yazdı:

10'a kadar giderim de. Zatanna'nın ve sonrasındakilerin ne kadar üst seviye olduklarını bilmiyorum.
      10 ve sonrası imkansız şu an için.

Hatta 9. raunt bile ortada diyebilirim. Hatta ve Hatta 7. raunt da biraz sıkıntılı Starfire'ın becerileri sebebiyle.

Ancak 10. raunt kesinlikle gidebileceği son yer.
    • Avatarımda Trigun serisinden Vash var. Daha önce şu mesajımda atak gücüne dair küçük bir tanıtım yapmıştım.

Sırf gücüne göre değerlendirirsem anime versiyonu 11e kadar rahat gelir, 15e kadar ilerleyebilir. Manga versiyonu ise emin olmamakla birlikte okuduğum bazı yorumlara dayanarak temizler.

Yalnız sorun şu ki Vash öyle bir karakter ki bir insana zarar vermektense ölmeyi tercih eden bir karakteri var. O sebeple Tim'i bile geçemeyebilir. :D
    • Mihawk yazdı:

Denizci Kahramanı Yumruk Garp var avatarda.6-9 arası bir yerde durur diye tahmin ediyorum.
      6'da durabilirsin. 7 de kesin durursun. Gerisi hayal. Üzgünüm Garp Reis...

Rakatas yazdı:

Konu dışı olacak ama ToG evreninde bu listeyi temizleyebilen olur mu? Yada en fazla kaça gider top tierler?
      Belki AXIS temizler (ST ile DF'yi geçebilirse) onun haricinde ToG'da burayı temizleyecek biri yok gibi duruyor.

Top Tier'lerin çoğu featless biraz bişi yaptığını gördüklerimiz Urek ile Enryu onlar da kendini tutmayan bir Zatanna'yı geçemezler (Zatanna epey aşağıda sayılabilir aslında) geçtiklerini varsayarsam eğer kendini tutmayan ve dengeli bir Firestorm yolun sonu olabilir.

@Earendill

Vash reisin en büyük sorunu en önemli featlerinin hiçbirinin orijinal mangasından ve de yaratıcısı olan yazardan gelmemesi o yüzden ne kadar canon bilmiyorum. Orijinal mangada en fazla kıtasal-gezegensel arası biri. O haliyle Starfire da durabilir gibi hadi olsun olsun Zatanna son durak.

Ama spin-off'lar, noveller, ek sayılar falanla evrensel+ biri o haliyle de Ya 18 ya da 19 da durabilir.
    • Profilde Hal Jordan var.11. sıradaki kendisiyle kapımasını saymazsak :D ;

Post Crisis Hal Jordan'ın listeyi temizleyebileceğini iddia edebileceğim featleri olsa da, sadece birkac feat ile böyle bir iddia ortaya atmam doğru olmaz.En iyimser bakış açımla 18'e gelebileceğini, daha realistik bakış açımla 15'de duracağını düşünüyorum.

New52 Hal Jordan; 12 de kalır.

Rebirh Hal Jordan; Bunda biraz kararsızım.Superman'in base formundan biraz daha üstün olduğunu düşüyorum, belki 16 ve 17'yi de geçebilir ama yine Swamp Thing fazla kaçıyor gibi.Yüksek ihtimal 16 da kalır.Düsük ihtimal de 18'i görebilir ve orda kalır.
      .
    • Garou yazdı:

Daha iyi bilen varsa aydınlatırsa güzel olur.
      R9 a kadar çok zorlanmazsın (biraz Starfire ısıtır seni işte) .. R9 da da bence Urek halleder.

Zatanna çok ters yani büyü olayı direkt ToG evrenine ters hele de Zatanna gibi direkt gerçeklik manipülasyonu denebilecek bir büyü. Zatanna jobberlık yapacaksa hafife alacaksa ve Urek tam bilgi sahibi ise belki hızı ile Zatanna'yı konuşturmaz eder ve hemen bayıltırsa belki... Ama zor

Hal Jordan da sınırlandırılmış ve tek yüzüklü ise ve Urek'i küçümserse bence Urek alabilir Hal'ı

WW'yi yenebilmesini sağlayacak bir hax yoksa fiziki olarak ona baş gelebilir mi emin değilim. Gelemez sanırım.

Stable ve Yeteneklerinde ustalaşmış bir Firestorm zaten Urek için çok çok fazla.

9'a kadar rahatsın, 9. sırada bir tık zorlanma

10. raunt çok çok zor ama imkansız değil

11. raunt çok çok zor ama imkansız değil (hatta 10'dan daha imkanlı olabilir)

12. Neredeyse imkansız

13. Dediğim şartlarda imkansız

Gerisi zaten hayal.
    • Nabu yazdı:

Zatanna çok ters yani büyü olayı direkt ToG evrenine ters hele de Zatanna gibi direkt gerçeklik manipülasyonu denebilecek bir büyü. Zatanna jobberlık yapacaksa hafife alacaksa ve Urek tam bilgi sahibi ise belki hızı ile Zatanna'yı konuşturmaz eder ve hemen bayıltırsa belki... Ama zor
      Evet Zatanna epey güçlü de, direk rakibine gerçeklik ve madde manipülasyonunu nadiren uyguluyor diye biliyorum. Ama şüphe etmedim de değil tabii. :D