Edebiyat

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Yeni başladığım bir uğraşıyı sizinle paylaşmak isterim. Günde 3 sayfa yazı yazmaktayım. Belli bir plana sadık kalarak bu metinleri oluşturuyorum. Kelime haznem geniş olmadığı için sözlük ve imla kılavuzu kullanmamın yanı sıra uygun kelimeyi uygun şekilde kullanmanın mühim olduğunun farkındayım. Yazmak problem değil ancak düzeltmeler ve derlemeler gerçekten zor oluyor. Şu ana kadar 36 sayfa yazdım. Bir kitap olur mu bilmem. Okunur mu bilmem. Sadece kendi çarpık düşüncelerimi bir araya getirip ortaya bir ürün koymak gerekliliği hissettim. Yazmayı herkese öneririm. Günlük, senaryo, hikaye ne tür olursa olsun. Bir şey daha farkettim. Baya ölü zamanım olduğu. Gereksiz konularla gereksiz süreçlere epey zaman ayırdığım. Bu zamanı yazarak telafi etmeye çalışmak faydalı bir süreç olduğunu düşünmekteyim.
      "If it's wrong to be powerless, does having power make you right?" LL
    • Ben de yazmak istiyorum düzenli olarak, okumaya da vakit ayırmak istiyorum ama hep planda kalıyor uygulamaya bir iki gün geçsem de üçüncü gün sekteye uğruyor. Yazma konusunda yetenekli olduğumu söylerler genelde umarım üzerine eğilebilirim.
      Cennetle savaşıp yenik düşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor?
      Her şeyini cennete kaybeden şeytan, neden hala onlara uluyor?
      Anlamış olmalıydınız. Bağırabilirsin, çığlık atabilirsin ama sesin asla göklere ulaşmayacak.
      Ne de hıçkırıkların!