Infinity Gems Takımı vs Marvel Kozmik Tanrıları Vol2

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Infinity Gems Takımı vs Marvel Kozmik Tanrıları Vol2

Infinity Gems Takımı

Set ( Ruh Taşı )

Kronos ( Zaman Taşı )

Dormammu ( Uzay Taşı )

Nate Grey ( Zihin Taşı )

Herald of None Thor ( Güç Taşı )

The Marquis of Death ( Gerçeklik Taşı )

VS

Marvel Kozmik Tanrıları

Dark Phoneix

Chaos War Hercules

Galactus ( Tam güçte, neredeyse yüzde yüz tok ve Ultimate Nullifier'i var. )

HoM Scarlet Witch

With Demiurge at Full Power Wiccan

Master Order & Lord Chaos ve In-Betweener

Chaos King Mikaboshi

Lifebringer Galactus

The Alien Entity

White phoenix

Akhenaten

Logos

Multi Eternity

Living Tribunal

Molecule Man

Beyonder

Kural1 : Infinity Gems Takımındaki herkes ( Thor hariç ) şu an en güçlü ve en iyi hallerindeler ( versiyonlarındalar ) ama Thor hariç çünkü ben Thor'un Herald of None Thor formunda takımda bulunmasını istiyorum, birde zaten bu formu da çok güçlü formlarından birisi. Infinity Gems Takımı'nın her birine tek bir tane sonsuzluk taşı verilecek ama tüm taşları veya bir kaç taşı takımdaki bir kişiye verip birleştirmek yasak. Infinity Gems Takımındaki kişiler baştan sona sırasıyla ruh, zaman, uzay, zihin, gerçeklik ve güç taşını taşıyor. Infinity Gems Takımı bir takım ( ekip ) olarak Marvel Kozmik Tanrıları ile savaşacak. Marvel Kozmik Tanrıları ise Infinity Gems Takımı ile teker teker dövüşecek. Bir dövüş bittikten sonra diğer dövüşe geçerken eğer Infinity Gems Takımından ölen biri varsa, ölen kişi bir sonraki dövüş başlamadan önce yeniden dirilecek. Marvel Kozmik Tanrıları'nın sonsuzluk taşlarını kullanmaları yasak yani takımdan birini öldürüp sonsuzluk taşlarından birini alsalar bile kullanamazlar.

Kural2 : Marvel Kozmik Tanrıları'nın bu listesini güçlerine göre oluşturmadım çünkü hangilerinin daha güçlü olduğundan emin değilim bu yüzden sevgili Kahraman Baykuş sakinleri siz Marvel Kozmik Tanrılarını güçsüzden güçlüye kendi düşüncelerinize göre sıralayıp İnfinity Gems Takımı'nın hangi kozmik varlıkta yenilgiye uğrayacağını kendiniz belirleyeceksiniz yani bir nevi turnuva gibi tek farkı turnuvaların aşamalarını(kademelerini) siz kendi güç sıranıza göre belirliyorsunuz.

Kural3 : Tüm maçlarda rakipler ya birbirini saf dışı bırakacak ya da yok edecek.

Yer: Sonsuzluk taşlarının güçlerinin kullanılabildiği yok edilemez bir Megaverse.

Sizce İnfinity Gems Takımı bu kozmik varlıklardan hangilerini yenebilir ve hangisinde takılı kalır?0

Mesaj düzenlendi 5 defa, son düzenleyen Darkseid ().

• Nabu yazdı:

Yalnız sıralama epey yanlış bence o yüzden tam olarak algılayamıyorum.

Darkseid yazdı:

Marvel Kozmik Tanrıları'nın bu listesini güçlerine göre oluşturmadım çünkü hangilerinin daha güçlü olduğundan emin değilim bu yüzden sevgili Kahraman Baykuş sakinleri siz Marvel Kozmik Tanrılarını güçsüzden güçlüye kendi düşüncelerinize göre sıralayıp İnfinity Gems Takımı'nın hangi kozmik varlıkta yenilgiye uğrayacağını kendiniz belirleyeceksiniz yani bir nevi turnuva gibi tek farkı turnuvaların aşamalarını(kademelerini) siz kendi güç sıranıza göre belirliyorsunuz.
      @Nabu
    • @Darkseid Zor işi bize kitledin yani :D :D

Sıralama şöyle olsa;

1- LB Galactus
      2- Chaos King
      3- Chaos King Hercules
      4- UN Galactus
      5- Dark Phoneix
      6- HoM Wanda
      7- The Alien Entity
      8- Multi-Eternity
      9- Master Order & Lord Chaos ve In-Betweener