Sabit My Hero Academia / Boku No Hero Academia Genel Tartışma Başlığı

• Genel
    • Spoiler
    • öngörü/teori
    • manga
    • anime!
    • Adamım Todoroki'den çok şey bekliyorum.

"Cennetle savaşıp yenik düşen Beyaz Şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini Cennete kaybetmiş Şeytan, neden hala uluyor? Şimdiye kadar anlamış olmalıydın, bağırabilirsin, çığlık atabilirsin fakat sesin asla Cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıkların."

• Deku vs Muscular çok güzeldi.

"Cennetle savaşıp yenik düşen Beyaz Şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini Cennete kaybetmiş Şeytan, neden hala uluyor? Şimdiye kadar anlamış olmalıydın, bağırabilirsin, çığlık atabilirsin fakat sesin asla Cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıkların."

• Boku no Hero'nun son 10-11 bölümünü okumamıştım bugün kapadım arayı... Gene tek sıkımlık saçma bir kötü adam yaratmışlar. Zaten çok kötü olacağını umuyordum. Tıpkı tahmin ettiğim gibi.
      Hiç bir işte başarılı olamayıp sonra kötü adam olan ve kötü adam olunmasına ve loliconculuk yapmasına izin verilmiyor diye bu benim hayalim diye matah bişiymiş gibi bağıran salak bi villain idi.

Bir de erdemli biriymiş gibi muamele etti yazar o da çok saçmaydı... Dizi boyunda kızla takılıyor, tek yaptığı da insanların hayatına rahatsızlık vermek. Adam kalkmış Deku gibi hayali bir numaralı kahraman olup, herkesin yüzüne gülümseme getirmek olan biriyle "aynı motiflere sahipler" teması yazıyor... Bu BnHA kötü adam yazamayacak belli oldu. .

Festival etkinliklerini de eskiz karalar gibi çizmiz zaten. Nitekim Festival Arc'ı olmasa da olur bir arc. Eri'nin hikayesinin mutlu sona ermesi ve Nejire'nin varlığı hariç boştu.
    • Yeni

Mangada yeni kahramanlarla tanışa duralım. Eski jenerasyonun en iyisi All Might anime de bizi duygulandırmayı başardı... Animasyon kalitesi olarak 2. sezonuna göre net biçimde daha kötü olsa da yine de BnHA'nın 3. sezonu kendisini izletiyor.. Zaten mangadaki en iyi 2 arca denk geliyordu.. Hakkını tam olarak veremeseler de hoş.. biriktirip izlemek iyi karardı. Şİmdi de finale kadar biriktireceğim.