Thanos vs Thorlar

• ??
    • Comics
    • Vs
    • Thanos vs Thorlar

Thanos

VS

Birinci Kademe

1- Unworthy Thor

2- Genç Thor

3- Thor ( Jane Foster )

4- Gold Hammer Thor

5- Worthy / Mighty Thor

6- Thulk god of Thunder

7- Warrior Madness Thor

8- Odin Force Thor

İkinci Kademe

9- Classic Thor

10- King Thor

11- Rune Thor

12- Herald of Thunder Thor ( Galactus'un 5 gezegeni özümsemeden önceki hali )

13- Old King Thor

Üçüncü Kademe

14- Herald of Thunder Thor ( Galactus'un 5 gezegeni özümsedikten sonraki hali )

15- Herald of None Thor

16- Demogorge Thor

17- Necro Old King Thor

18- Necro Thor

19- Phoenix Old King Thor

20- Rune King Thor

Dönemler: King Thor için Thor'un King Thor olmuş tüm zamanlarının ortalamasını alın.

Kurallar: Dövüşte öldüren veya etkisiz hale getiren kazanır. Rakipler zorunda kalırlarsa birbirlerini öldürebilirler. Dövüş, Turnuva sistemi gibi olacak, Thanos yendiği Thor'un bir üstü ile teke tek dövüşmeye devam edecek. Birinci Kademe de Thanos normal, İkinci Kademe de Thanos güç, uzay ve ruh taşlı, Üçüncü kademe de ise Thanos Infinity Gauntlet'e sahip.

Kademeler ve Dövüş hakkında ek bilgilendirme:

- Birinci Kademe 1 numara ile 8 numara arası, Thanos Thorlarla teker teker base olarak dövüşecek.
      - İkinci Kademe 9 numara ile 13 numara arası, Thanos bu sefer bunlarla güç, uzay ve ruh taşına sahipken yine teker teker dövüşecek.
      - Üçüncü Kademe ise 14 numara ile 20 numara arası, Thanos bu sefer İnfinite Gauntlet'e sahip.

Yer: Marvel Evreninde yok edilemez bir Evrenin içindeki yok edilemez bir Güneş Sisteminde bulunan yok edilemez bir Gezegen.

Not: Sıralamada eksik veya yanlış bir şey varsa kusuruma bakmayın, bazı şeyleri insan olarak ben de bilemeyebilirim. Eğer sıralamada eksik, yanlış veya hatalı bir şey olduğunu düşünüyorsanız beni uyarabilirsiniz veya düzeltme yapabilirsiniz.

Not2: Demogorge Thor'un resmini bulamadığım için yalnızca Demogorge'nin resmini koydum.

Mesaj düzenlendi 5 defa, son düzenleyen Batman Who Laughs ().

• Sıralama biraz hatalı. Worthy Thor ile Classic Thor'un tek farkının kostüm farkı olduğunu düşünürsek. Veya Rune Thor'un bir halt olmadığını düşünürsek. Thanos'un Thulk'u alabileceğini düşünüyorum ama Warrior Madness ile zorlamaya başlar Thor. Warrior Madness'ı alsa bile sonrasında gelen tüm formlar Thor'un kazanacağı kolay savaşlar olacaktır. Thanos o Class bir karakter değil.
    • Yeni

Batman Who Laughs yazdı:

Birinci Kademe de Thanos normal, İkinci Kademe de Thanos güç, uzay ve ruh taşlı, Üçüncü kademe de ise Thanos Infinity Gauntlet'e sahip.

@Wotan sonraki turnuvalar da Thanos bazı sonsuzluk taşlarına sahipken dövüşüyor, en sondaki Thorlarla ise Thanos İnfinite Gauntlet'e sahipken dövüşüyor. Thorları 3 bölüme ayırdım, başlangıçta base Thanos dövüşüyor sonra bazı taşları alıyor, en sonlara dogruda İnfinite Gauntlet'e sahipken dövüşüyor. Dövüşün daha anlaşılır olması için ek bilgilendirmeler ve bazı düzenlemeler yaptım.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Batman Who Laughs ().

• Yeni

Doğru gör

Batman Who Laughs yazdı:

Batman Who Laughs yazdı:

Birinci Kademe de Thanos normal, İkinci Kademe de Thanos güç, uzay ve ruh taşlı, Üçüncü kademe de ise Thanos Infinity Gauntlet'e sahip.
      @Wotan sonraki turnuvalar da Thanos bazı sonsuzluk taşlarına sahipken dövüşüyor, en sondaki Thorlarla ise Thanos İnfinite Gauntlet'e sahipken dövüşüyor. Thorları 3 bölüme ayırdım, başlangıçta base Thanos dövüşüyor sonra bazı taşları alıyor, en sonlara dogruda İnfinite Gauntlet'e sahipken dövüşüyor. Dövüşün daha anlaşılır olması için ek bilgilendirmeler ve bazı düzenlemeler yaptım.
      Doğru gördüm ancak benim bahsettiğim ilk turda olan Odin Force Thor. Thanos'un onu alacağını hiç düşünmüyorum bu yüzden diğer turlara da geçemiyor olmalı