Galand'ın Testi

• Vs
    • manga
    • anime!

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Galand'ın Testi

Galand'ın (NNT) Testinden kimler geçebilir sizce ?

Kurallar

1. Galand [b] critical over ile vuruş yapar.[/b]
      2. Galand'ın vuruşunu hasarsız veya az hasarlı (Escanorun ki gibi) tanklamak testi geçmek için yeterli
      3. Galand vuruşundan ağır yara almak ve bayılmak testin başarısız olmasını sağlar.
      4. Karakterler bedenlerini korumak için herhangi bir teknik kullanamaz
      5. Galand'ın vuruşundan kaçmak veya duruş almak yasak.Escanor'un yaptığı şekil rahat bir pozisyonda tanklamaları gerek
      6. Tutarsız olan karakterler için isterseniz en iyi featlerini baz alarak isterseniz en low featlerini baz alarak veya ortalamayı baz alarak yorum yapabilirsiniz.Tamamen size kalmış

Galand bir iki feati

1:02

Geri kalan featler base halinin

Şehrin bir kısmını yok eder

Sizce hangi evrenden kimler tanklayabilir ?

ONE PİECE

-Kaido

-Big Mom

-Yaşlı Whitebeard

NARUTO

-Tsunade

-3.Raikage

-6 Kuyruk Kyuubi

MY HERO ACADEMİA

-Prime All Might

-Prime All for One

-Gigantomachia

FAİRY TAİL

-Acnogolia

-Natsu

-Laxus

BLEACH

-İchigo

-Zaraki

-Yama-ji

OPM

-Güncel Genos

-Orochi

-Güncel Garou

DCEU

-Superman

-Doomsday

-Zod

MCU

-Thor

-Base Thanos

-Prime Surtur

MONSTERVERSE

-Prime Godzilla

-King Ghidorah

-King Kong

Not: Çeşitlilik olsun diye biraz fazla evrenden karakterler koydum :D .İstediğiniz evrenlerdeki karakterleri yorumlayabilirsiniz.Hepsine birden yorum yapmak zorunlu değil.

• OP'deki herkes ikiye bölünür. Sözde zarar verilemez adam fodderların bıçaklarından hasar almış diye duydum. Kaido böyleyse diğerlerinin vay haline. :D

Naruto'dan Tsunade ikiye bölünür. A3 ve Kn6'nın zırhları sağlam ama A3 o saldırıdan sağ çıkamaz. Kn6'dan o kadar emin değilim. Sanırım Kyuubi'yi hiç kesici bir şeyden hasar alırken görmedim.

Bleach'te belki Zaraki. Onun haricinde zarar verilemez gibi gösterilen yoktu.

OPM'de Genos'un fiziksel feati yok ki? Topları güçlü de vuruş gücü hiç o kadar güçlü olmamıştı. Zaten o toplar da 10 saniyeliğine o kadar güçlüydü. Orochi'nin de herhangi delici bir şeye karşı dayanıklılık feati yok. Güncel Garou desen adam daha çıkmadı moloz yığınının altından. :D Yani eğer şu canavar kedi Genos'a bir rakip olacaktıysa o zaman Genos ikiye bölünür. Diğer ikisi belli değil.

DCEU, MCU ve Monsterverse'teki herkes ikiye bölünür.
    • Nabu yazdı:

Tanklamaktan kasıt 1 gram bile hasar almamak ise başka, ama işte kanı akar, savrulur falan ama yaşar ise başka.
      Tanklamaktan kastım ya hiç hasar almamak ya da Escanor gibi az hasar,hafif çizik almak.Ama bayılmak veya ağır yara almak(İç organların hasar alması veya uzuv kopması falan)Tanklamak olarak sayılmıyor

Bende kendimce bazılarını yorumlamak istiyorum:

One Piece:

Henüz One Piece'de 300 küsür bölümlerde olduğum için bu karakterleri daha görmedim(WB Haric onu gördüm)Fakat bazı featlerini gördüm ve haklarında bir kaç bir şey duydum.Kaido'nun rahatça tanklayabileceğini düşünüyorum.10k metre gökyüzünden düşüp pek hasar almama bir durumu ve havada karada suda en güçlü canlı denilmiş.Yaşlı WB bile Dev tsunamiler oluşturan birisi.O sebebl Kaido en azından bi base Escanor etmeli diye düşünüyorum.WB ve Big mom'a gelirsek Big mom Kaido ile aynı ünvanı paylaşan ve ona yakın güçte diye birisi biliyordum fakat son zamanlarda epey bir low feat göstermiş diye duydum(Kafasına motor atılıp bayılmak gibi) o yüzden Big mom sanırım tanklayamaz.WB ise yukarıda dediğim gibi dev tsunamiler oluşturan birisi.WB de tanklar derim sanırım.

Naruto:

Tsunade iyileşmesi falan olmadan Galandın vuruşunda ikiye bölünür.Zaten kadın Madara sırf ps'nin kılıcını çekmesi ile oluşan rüzgar ile metrelerce uçtu.

A3'den emin değilim.En büyük featleri rasenshuriken tanklamak birde hachibi ile başa baş dövüşmek.Rasenshuriken tanklaması pek matah bir şey değilde hachibi ile dövüşmesi etkileyici.Ama 10 bin tane foddera öldüğünü düşününce sanırım o da bayılır veya ağır yara alır

Kn6 Naruto fazla uzatmadan tanklar diyeceğim.

MHA:

Bu evrende tanklarsa bir All Might tanklar.Amma velakin onunda tanklayabileceğini sanmıyorum.Prime All Might iyimser olmak gerekirse taş çatlasın dağ seviye birisi.Galandın vuruşu çoklu dağ seviye birisine bile hafif çizik atıyorsa en azından All Might'ı ağır yarayabilir

AfO

All might'a tanklamayaz dedim.E Haliyle fiziksel olarak ondan zayıf olan AfO'da tanklayamaz

Gigantomachia tanklayamaz

Fairy Tail

Acno

Zaman atlaması öncesi ada patlatabilen birisi Acno.Zaman atlaması sonrası ise daha çok güçlendi.Hiç hasar almaz muhtelemen

Natsu
      Atak gücü olarak etkileyici olsada pek dayanıklılık featlerini hatırlamıyorum.Ama galand'dan çok daha güçlü olduğunu düşünürsem hasar almaz veya hafif yaralanır derim sanırım

Laxus

Natsu'dan biraz daha fazla hasar alır ama tanklar bence

Bleach

Zaraki tanklar

İchigo tanklar

yama-ji hafif yaralanır ama tanklar

OPM

Tanklarsa Orochi tanklar.Diğerlerinin pek şansı yok

DCEU

Alayı kesilir

MCU

Ortalama yada en low featlerini göre konuşursak hepsi geberir.

Monsterverse

Son filmde ki Godzilla epey güçlüydü.Ve orda herhangi power up falan yoktu base haldeydi.O sebep ile yanan godzilla tanklar galand'ın vuruşunu

diğerlerini açıklama ihtiyacı duymuyorum.Ölür ikiside.

• Ryomen Sukuna yazdı:

Ama bayılmak veya ağır yara almak(İç organların hasar alması veya uzuv kopması falan)Tanklamak olarak sayılmıyor
      Zaten bu tanklamak olmuyor. Benim kastım kişi ataktan savrulursa ya da biraz kan akarsa, çizik alırsa vs kabul müdür idi ?
    • OP
      Ben bu üçlüden bi Kaido tanklayabilir diye düşünüyorum.

Naruto
      Burda da Kn6 için tanklar diyeceğim.
      Patlama gibi bir şey değil Galand'ın vuruşu, mızrak ile yaracak direk. Ben A3'ü 2'ye böler diyorum. Tsuna daha kolay ayrılır.

Bleach
      Ichigo bana biraz kırılgan geldi. Zanpaktou ile durdursa durdurur derdim ama direk vücudu ile tanklamaya kalksa kesilir. Eğer küt uçlu bir silah olsaydı. Sadece uçardı takla ata ata kendini kaybetmezdi bile diyorum. Ama likiye bölecek bir silahtan darbe yiyeceği için tanklayamaz diyorum.

Zaraki ve İhtiyar Yama tanklar.

Fairy Tail
      Ichigo ile aynı şekilde düşünüyorum. Hatta Ichigo'dan daha kolay kesilir Natsu. Laxus da ondan biraz daha kolay kesilir. Belki de ayrilır ikiye Laxus. Unuttum Fairy Tail'i.

Acno tanklar.

OPM ve MHA hakkında bilgim yok.

DCU
      WW ve Zod tanklayamaz diye düşünüyorum ben de.
      Snyder Cut'da baltayı tanklaması geliyor aklıma Süpermen'in o yüzden Süpe tanklar diyeceğim.

MCU
      Thor ve Thanos tanklayamaz.
      Surtur emin değilim koca canavar sonuçta. Bir danışmadan sonra tanklar diyorum.

MonsterVerse
      Tek Godzilla tanklar diyorum.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Rakatas ().

• Ryomen Sukuna yazdı:

Kabul hocam
      Tsunade, Yaşlı WB, Genos, Garou, Thor, Thanos, BnHA çarları (kesici ataklara karşı dayanıklılıkları biraz soru işareti), Laxus harici tanklar.

Direkt vurur vurmaz öldürme konusunda da buradaki kimseyi öldürebileceğini sanmam. Ama herkes tanklayamaz elbette.