Boruto Takımı Vs Naruto Takımı

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Boruto Takımı Vs Naruto Takımı

Boruto Takımı

Naruto Takımı

Tek Round
      -Boruto karakterleri gözüktükleri en güçlü halde.
      - Sasuke MS, 5 kage zirvesi halinde.
      -Sakura WA, Byakugou aktif edebilir. Ama Katsuyu çağıramaz.
      -Naruto SM, Pain savaşı halinde kyuubiye dönüşme yok. 2 tane de yedek klonu var.
      - Kakashi WA.
      -Bilgi iki takım için de yok.
      -Geleckten gelen biri Naruto evrenine, Boruto hakkında spoiler verir ve Takım 7 bu rezilliğin hesabını sormak için zaman yolculuğu yapar. Karşılarına da çakma Akatsuki üyesi ve Kara'dan bu 3'lü çıkar.
      Dövüş Alanı : Kaguya ile gidilen merkez boyut.
      Başlama Mesafesi: 600 Metre

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen Adamator ().

• Naruto, Delta'dan laf alabilmek için dayak yer ayağına yatmıştı. Sonra rasengan basa basa dövmüştü.

Boro'nun olayı da jutsusu virüstü. Sarada sharinganla anca görebilmişti. Bir de yenilenmesi acayipti ; vucudunun yarısı yok olduğu halde yenilenmişti. Çünkü vücudundaki ana çekirdek yok olmadıkça kendini her türlü yeniliyordu.

Koji zaten Jiraiya klonu.

Shin de MS ile uzay zaman kullanabilir ama Obito gibi hızlı hızlı değil. Ayrıca görünmez de olamıyor. Ve MS ile işaretlediği cansız şeyleri (ninja silahlarını ve kendi bölgesindeki dev boruları kullandığını gördük) hareket ettirir ve kullanır.

Dövüşe gelirsek adult Sakura, Shin'i taijutsuda evire çevire dövüyodu MS ile silah kullanana kadar. Burda Sakura'da Byakugou da var öyle her silahtan kaçmasına gerek yok. Zaten Shin'in kontrol edebileceği silahlar da sınırlı sadece kendi cephanesi var.

Boro tehlikeli ama takımda bir medical ve 2 sharingan olunca virüsün etkisi kalmıyor. Mitsuki ve Sarada'nın anlayabildiğini Kakashi de anlar heralde ve çekirdek olayını kavrayıp raikiri ile deler. Ya da Sasuke, Ameterasu'yu çakar yansın dursun. Bi nevi Nagato'nun kuchiyose köpeği gibi.

Nabu Hocam,Koji için Base Jiraiya kadar bile feat gösteremedi demişti. SM Naruto, Koji'yi alır diyecem ama diyemem sönmeyen ateşi tutturursa Koji, Naruto bir şey yapamaz ama RS atar Naruto da.

Delta burda en sıkıntı kişi gibi jutsu emiyor. Yenilenmesi de iyi. Tüm vücudu da silah zaten. Gözünden attığı ışın çok çakra harcıyodu. Ama Naruto takımı bunu anlamadan RS idi chidori, raikiri falan emerse hazırlıksız eler direk bir kişiyi.

Sasuke'ye de V1( böyleydi değil mi gokage zirvelerinde) susanoosunu Delta'dan başka aşabilcek biri olduğunu sanmıyorum.

Shin buradaki en zayıf kişi. Shin'i eşleşen direk diğerlerine yardıma gider. Ama bilgisizlik Kara üyelerinin lehine. Delta'nın ışını, jutsu emmesi ve Koji yüzünden Boruto ekibi diyorum.
    • Garou yazdı:

Shrimp yazdı:

Delta>Sakura
      WA ve Byakugou açabilen Sakura'dan bahsettiğimiz için merak ettim. Delta ne yaptı onu Sakura'nın üzerine koyduracak? O kadar etkileyici featleri var mı?
      Hokage Naruto ile başa baş gitti.RSM modundaydı dövüşürken Naruto.Yine de çok ciddi bi üstünlük kuramadı.Yani çok sağlıklı bi argüman değil tabi sonuçta Boruto'daki Naruto'dan bahsediyoruz ama yine de Sakura'dan biraz daha üstün görüyorum Delta'yı.
      .
    • Garou yazdı:

O kadar etkileyici featleri var mı?
      Hız konusunda BSM Naruto'ya yenildi ama kapışabildi. WA Sakura'nın bu kadar hızlı olabileceğini sanmıyorum.
      Ve Kawaki gibi Boro gibi yenilenmesi yüksek olan geliştirilmişler için tasarlanmış olan göz ışınlarına sahip. Naruto bile yerse çok sıkıntı olurdu. İyileşmeyi engelliyordu o saldırı.

Aynı zamanda BSM Naruto ile dövüşürken de fiziksel zarar verebildi.

Ayrıca bacaklarını falan uzatabilir.
      Featleri atarım 5 dkkya.
      Attım.
    • Arkadaşlar Delta denyosu için "Hokage Naruto ile başabaş gitti" lafını kurarken Boruto'da resmedilen Naruto ile Naruto serisindeki arasındaki farkı ayırt etmenizi rica ediyorum.

Boruto'da Naruto sözde "zirve halinde" olması gerekse de aslında epey nerf yemiş bir Naruto var. Naruto serisindeki Shippuden başı Naruto eder mi emin olamam yani o derece ve bunu bir anla pekiştireyim;

Bırakın RSM ya da BSM ya da yetişkin Naruto'yu daha bismillah KCM2 Modu yeni açmış Naruto elinin tersyle 5 bijuu damayı yüzlerce kilometre öteye yolladı.

Ama Delta ile dövüşen Hokage Naruto'nun "Bu çok tehlikeli" dediği atağa bakın;

:D :D Yani.

Şu da Savaş Arkındaki 16-17 yaşındaki Sakura'nın yumruğu. havada uçuşan Juubi minyonlarının hemen her biri Delta'nın orada yok ettiği ağaçlar kadar varlar. Oradan anlayın. Sakura kaç Delta ediyor.
    • Shrimp yazdı:

Hokage Naruto ile başa baş gitti.RSM modundaydı dövüşürken Naruto.Yine de çok ciddi bi üstünlük kuramadı.Yani çok sağlıklı bi argüman değil tabi sonuçta Boruto'daki Naruto'dan bahsediyoruz ama yine de Sakura'dan biraz daha üstün görüyorum Delta'yı.
      Valla Naruto çok zayıf gözüktü bana. Dövüş bildiğin sokak seviye adamların dövüşüne benziyor. :D

@Adamator Saldırının asıl tehlikeli yanı orası diyelim de Sakura onu muhtemelen yemez. Ayrıca hücre öldürmesi için ilk önce tenine değmesi gerekiyor. :D Amaterasu geçirmeyen çakra pelerinini, o kadar gücü olan bir ışının delmesi normalde mümkün olmamalı bence. Hem hücreleri yok etmesi ne işe yarayacak anlamadım. Normalde de ölebiliyor zaten hücreler. Diğer hücreler çoğalıp kapatıyor yarayı. Bu iyileşme faktörü olanlarda daha ileri ve hızlı bir şey değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa saçmalık mı?
    • Adamator yazdı:

Hocam, Kawaki bu atağın tehlikeli olmasını gücünden değil hücreleri öldürdüğünden demişti.
      Kawaki öyle demiş olabilir ancak Naruto arkasındaki patlamaya bakıp tehlikeli buluyor. Farklı şeyler. kaldı ki 5 Bijuu Dama da hücreleri öldürür zaten :D

FRS de hücresel yok etme saldırısı idi ve Ufak Yarım Kurama'ya çizik atamadı SFRS. Ve şimdi Kurama çakrası ile SM i birleştiren yetişkin Naruto bundan korkması mı gerekiyor :D