En Sevdiğiniz JoJo?

• manga
    • anime!

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• En Sevdiğiniz JoJo?

En Sevdiğiniz JoJo Hangisi? 4
      1.  
        Jonathan Joestar (1) 25%
      2.  
        Joseph Joestar (4) 100%
      3.  
        Jotaro Kujo (1) 25%
      4.  
        Josuke Higashikata (1) 25%
      5.  
        Giorno Giovanna (1) 25%
      6.  
        Jolyne Cujoh (0) 0%
      7.  
        Johnny Joestar (0) 0%
      8.  
        Josuke Higashikata (JoJolion) (0) 0%
      Üç seçeneğe kadar hakkınız var ve oylar değiştirilebilir. Mangayı okudukça, insanların fikri değişebilir.

• Senarth yazdı:

Açıkçası mangayı okumadım ama animeden gidecek olursak (part 1-2-3-4), dövüş şekli ve karakterinden dolayı Joseph Joestar diyorum. :D

Edit: 3 tane şık seçme hakkımızın olduğunu biraz geç görmüşüm :/
      Tekrar "Oy Ver" butonuna tıklayarak, yeniden oy verebilirsin :)

Joseph benim de favorim ve hemen hemen aynı sebeplerden. Trickster tarafı yüzünden, oldukça sevilesi bir karakter. Onun yanısıra Jonathan'ı da severim çünkü bayağı temiz yürekli birisi. Mangada henüz güncele gelmedim ama Jolyne'i merak ediyorum.
    • Senarth yazdı:

Benim en merak ettiğim part JoJolion açıkçası. Sebebi ise spoilera girdiğinden yazmıyorum :D
      Steel Ball Run ile beraber garipliğin yeni bir çağı açılıyor diyorlar. Bu açıdan ben de merak ediyorum onu ve JoJolion'u fakat tek kadın baş karakter olması açısından, Jolyne ilginç geliyor.

Şu an Vento Aureo'yu okuyorum ve bu kısmın JoJo'su da gayet iyi.
    • Part 6,7 ve 8'i okumadan oy kullanmak istemiyorum. Giorno şuanda uzak ara en favori Jojo kitabımda.

Ideallerine bağlılığı, zekası, takımıyla ilişkisi, yetenekleri, herşeyiyle çok sevecen ve kaliteli bir karakter.

Giorno'dan sonra Jonathan ve Joseph.

Jonathan birkaç sebepten çok sevdiğim bir jojo.
      Hem ilk jojo, hem zeki, hem centilmen, hem iyi kalpli, hem de yılmaz bir karakter.

Joseph ise eğlenceli, kurnaz, karizma bir jojo. Üstelik yaşlılık yüzünden ölecek kadar uzun yaşaması ne kadar başarılı olduğunun kanıtı hayatta.
    • Part 3'deyim, şu an için bir şey söyleyemem. Ancak en sevmediğim belli; Jotaro. İnsan anasına kahpe der mi lan? Bunun babası hiç mi terbiye vermemiş buna. Allah taş yapar.

Jonathan efendiydi, babası da efendi. Jonathan'ın oğlu yani Joseph'in babası da iyi adamdı. Joseph'de hoppa bir tipti ama sevimliydi. Ama bu Jotaro ile hiç enerjim uyuşmadı. Hiç mi dedelerinize çekmediniz lan.
      Cennetle savaşıp yenik düşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor?
      Her şeyini cennete kaybeden şeytan, neden hala onlara uluyor?
      Anlamış olmalıydınız. Bağırabilirsin, çığlık atabilirsin ama sesin asla göklere ulaşmayacak.
      Ne de hıçkırıkların!

• Hiç var olmamış olan JoJo diyece kadar travmatik bir JoJo tecrübem var :D Ancak illa seçmem gerekse bu Joseph olur. Hem gençlik, hem yaşlılık haliyle en enteresan ve özel olan o gibi. Ama animeler nazarında konuşuyorum. "Manga-Only" Jojoları saymıyorum.