King Thor vs Kal Kent

• Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Man of Steel yazdı:

King Thor çok güçlü keza Kal Kent de öyle hangisi alır ?
      Tüm forum kuralları okumanızı rica ederim. Ancak özellike konu açma üzerine kuralları, hele ki versus / battle konusu açıyorsak 3. madde altında toplanan öneriler çok önemli arkadaşlar. Bu ilk vs konunuz o yüzden sorun değil ancak bundan sonra dikkat edelim olur mu ?
      Konu Oluşturma ve Kullanma Üzerine Hususlar

Yine de böyle güzel bir konu için teşekkürler.

-----------------------------------------------------------------------------------

Konuya gelirsek; Gerçekten çok denkler

O iş biraz karışık.

Old King Thor > 5. Boyut Cini Kanı Almış Kal Kent >= Odin Force King Thor > Kal Kent > Genç King Thor gibi görüyorum.

Kal Kent'in galaksi tutabilecek bir telekinesi gücü, ışıktan 10000 kat daha hızlı quantum hızından daha hızlı hareket edebilme özelliği, telepatisi, 5. boyuta kapı açabilmesi, yumrukla zamanda atlamalar yapabilmesi, ufak çaplı madde ve gerçeklik manipülasyonu olan bir karakter.
      Fiziksel olarak ise normal Superman'in çok çok ötesi.

King Thor dediğimiz ise biraz karışık bazen çok büyük miktarlarda Odin Force aldığı için King Thor diye çağırıldığı olmuştur. Bazen de Odin'in yerini almış direkt Thor-Force üretmiş Skyfather olmuştur. Nitekim gökbabalığa tam olarak erişen Thor, Odin ne yapabilirse yapabilir demek bu da epey bir hax güç demek...

Thor klasik tavrını takınıp, tanrısal güçlerini kullanmadan meydan muharabesine girerse daha hızlı ve kuvvetli rakibini yenemez ancak Skyfather güçlerini kullanırsa çok çok zor bir dövüşün ardından King Thor alır diye düşünüyorum (en azından Odin'in yerini almış olanın).

Tabi filmdeki Thor'u hiç düşünmeyin bu konuları düşünürken :D :D Onlar şaka gibi.

• NABU yazdı:

Man of Steel yazdı:

King Thor çok güçlü keza Kal Kent de öyle hangisi alır ?
      Tüm forum kuralları okumanızı rica ederim. Ancak özellike konu açma üzerine kuralları, hele ki versus / battle konusu açıyorsak 3. madde altında toplanan öneriler çok önemli arkadaşlar. Bu ilk vs konunuz o yüzden sorun değil ancak bundan sonra dikkat edelim olur mu ? Konu Oluşturma ve Kullanma Üzerine Hususlar

Yine de böyle güzel bir konu için teşekkürler.

-----------------------------------------------------------------------------------

Konuya gelirsek; Gerçekten çok denkler

O iş biraz karışık.

Old King Thor > 5. Boyut Cini Kanı Almış Kal Kent >= Odin Force King Thor > Kal Kent > Genç King Thor gibi görüyorum.

Kal Kent'in galaksi tutabilecek bir telekinesi gücü, ışıktan 10000 kat daha hızlı quantum hızından daha hızlı hareket edebilme özelliği, telepatisi, 5. boyuta kapı açabilmesi, yumrukla zamanda atlamalar yapabilmesi, ufak çaplı madde ve gerçeklik manipülasyonu olan bir karakter.
      Fiziksel olarak ise normal Superman'in çok çok ötesi.

King Thor dediğimiz ise biraz karışık bazen çok büyük miktarlarda Odin Force aldığı için King Thor diye çağırıldığı olmuştur. Bazen de Odin'in yerini almış direkt Thor-Force üretmiş Skyfather olmuştur. Nitekim gökbabalığa tam olarak erişen Thor, Odin ne yapabilirse yapabilir demek bu da epey bir hax güç demek...

Thor klasik tavrını takınıp, tanrısal güçlerini kullanmadan meydan muharabesine girerse daha hızlı ve kuvvetli rakibini yenemez ancak Skyfather güçlerini kullanırsa çok çok zor bir dövüşün ardından King Thor alır diye düşünüyorum (en azından Odin'in yerini almış olanın).

Tabi filmdeki Thor'u hiç düşünmeyin bu konuları düşünürken :D :D Onlar şaka gibi.

Bundan sonra daha dikkat edicem hocam kusura bakmayın
      Cevap içinde sağolun
      Peki odin vs Kal kent kapışmasını kim alır.