Onepunch-Man #92 Tartışma / #93 Öngörü Başlığı

• Spoiler
    • öngörü/teori
    • manga

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Yuusuke Murata yine döktürmüş.Orochı'nın çizimleri çok iyiydi.
      Bölüme gelirsek Garou kaç bölümdür nedense bir god mod açmış gidiyor.Acaba Saitama gibi sınırlarını mı aştı?Belki Orochi tam güç dövüşmüyor olabilir ama yine de bir hayal kırıklığı yaşamadım değil.Canavar kral daha ezici olmalı bana göre.Orochi'nin yaratılmış ilk mükemmel canavar olduğunu da öğrenmiş olduk.Esas beni heyecanlandıran Saitama'nın da yer altına iniyor olması.
      Genel itibariyle güzel bir bölümdü.
    • demkir yazdı:

Canavar kral daha ezici olmalı bana göre
      Goro Goro, Orochi'ye Garou için "O bize lazım o yüzden öldürme." dedi. Ezmemesinin sebebi o. Ayrıca Garou şimdiden Dragon seviyesi bir tehdit ve Dragon seviyesi bir tehdide sinek muamelesi yaptı Orochi.. Hemde öldürme amaçlı saldırmazken.
    • NABU yazdı:

demkir yazdı:

Goro Goro, Orochi'ye Garou için "O bize lazım o yüzden öldürme." dedi. Ezmemesinin sebebi o. Ayrıca Garou şimdiden Dragon seviyesi bir tehdit ve Dragon seviyesi bir tehdide sinek muamelesi yaptı Orochi.. Hemde öldürme amaçlı saldırmazken.
      Abi bu adam A seviye adamlarla kapışıyordu iki sayı önce.Bu bölümde Orochi'nin yumruğunu karşıladı resmen.Savaş içinde gelişebilir ama bu biraz fazla oldu.Hem bu adam ben canavarım ve kahraman avlarım diyordu.Şimdi bu adamlarla ölümüne dövüşmesi biraz havada kalmadı mı.Altında kuvvetli bir amaç yok yani.
    • demkir yazdı:

NABU yazdı:

demkir yazdı:

Abi bu adam A seviye adamlarla kapışıyordu iki sayı önce.Bu bölümde Orochi'nin yumruğunu karşıladı resmen.Savaş içinde gelişebilir ama bu biraz fazla oldu.Hem bu adam ben canavarım ve kahraman avlarım diyordu.Şimdi bu adamlarla ölümüne dövüşmesi biraz havada kalmadı mı.Altında kuvvetli bir amaç yok yani.
      Garou sınırları kırmaya başladı ondan güçlendi sıkıntı yok.