En Kötü MCU Filmleri Hangileri ?

• Anket
    • Comics

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• En Kötü MCU Filmleri Hangileri ?

Sizce En Kötüleri Hangileri 8
      1.  
        Iron Man 2 (2) 25%
      2.  
        Captain America: First Avenger (1) 13%
      3.  
        Thor 2: Dark World (1) 13%
      4.  
        Thor 3: Ragnarok (3) 38%
      5.  
        Spider-Man: Homecoming (Iron Man 4) (4) 50%
      6.  
        Avengers 2: Age of Ultron (0) 0%
      7.  
        Diğer (1) 13%
      Evet arkadaşlar MCU filmleri içerisinde en sevmediklerimiz ve en kötü olduğunu düşündüklerimizi seçiyoruz.

• Listede olmayan film için "Diğer" şıkkına oy verip, kime oy verdiğimizi mesajımızda belirtiyoruz.
      • 2 Oy Hakkınız Var.
      • Oylarınız için ufak bir açıklama yaparsanız çok iyi olur.
    • Spider-man filmini izlemedim onu geçiyorum.

Iron Man 2
      Çok sıkıcı ve boş bir filmdi silik boş bir kötü adama sahipti. Filmin tek pozitif yanı Black Widow'un görünmesiydi diyebilirim.

İkinci film için aklımda bir kazanan beliremedi ne yazık ki. Gotg 2 çok sulu bir filmdi, Thor 2 de Malekith gibi bir karakteri hiç etmişlerdi, Age of Ultron harika bir villaini çok pasifleştirdi. First Avenger ise biraz sıkıcı da olsa güzel bir uyarlamaydı pek çok açıdan.
    • Captain America: First Avenger hariç buradakilerin hepsi çok ciddi anlamda çok kötü filmler. Seçmek zor ..

Iron Man 2 çok abuk bir filmdi ancak diğerleri o kadar kötüydü ki (First Avenger harici).. Iron Man 2 bile daha eli yüzü düzgün kalıyor onu da eliyorum.

Geriye kalan dörtlüden 2 tane seçmek çok zor çünkü dördü de eşit derece de kötü bence.

Age of Ultron ve Thor 2 kötü eleştirilerden oldukça paylarını alan filmler olduğundan onların yerine.. Yersiz biçimde hypelanan ve abartılan ve daha samimiyetsiz işler olan Spidy: HC ve Thor Ragnarok'a oy veriyorum..