En İyi MCU Filmi Hangileri ?

• Anket
    • inceleme
    • En İyi MCU Filmi Hangileri ?

Sizce En İyileri Hangileri 6
      1.  
        Avengers 3: Infinity War (4) 67%
      2.  
        Captain America 2: Winter Soldier (4) 67%
      3.  
        Black Panther (3) 50%
      4.  
        Captain America 3: Civil War (0) 0%
      5.  
        Guardians of The Galaxy (1) 17%
      6.  
        Guardians of The Galaxy Vol. 2 (0) 0%
      7.  
        Thor (0) 0%
      8.  
        Iron Man (1) 17%
      9.  
        Ant-Man (0) 0%
      10.  
        Avengers (0) 0%
      11.  
        Doctor Strange (3) 50%
      12.  
        Incredible Hulk (0) 0%
      13.  
        Iron Man 3 (0) 0%
      14.  
        Diğer (0) 0%
      Evet arkadaşlar MCU filmleri içerisinde en beğendiklerimizi ve en kaliteli olduklarını düşündüklerimizi seçiyoruz.

• Listede olmayan film için "Diğer" şıkkına oy verip, kime oy verdiğimizi mesajımızda belirtiyoruz.
      • 3 Oy Hakkınız Var.
      • Oylarınız için ufak bir açıklama yaparsanız çok iyi olur.
    • 1) Iron Man
      Bu film efsane ya, MCU basarisinin buyuk kismini buna borcludur diye dusunuyorum.
      Film bastan sona okuyucuyu canli tutuyor, benim favorim simdilik MCU'da.

2) Infinity War
      Infinity War ile Avengers 1 arasi kaldim, ikisi de bircok uyeyi toplayip hikayede ilerliyor yalniz Infinty War daha iyi yapti kanaatindayim.

3) Winter Soldier
      Gercekten basarili, aksiyonu ve konusu yerinde bir Captain America sequeli oldu diye dusunuyorum. Zevkle izledigim bir filmdi.
    • 1-İnfinity war
      Çoğu insan dahil olmak üzere bende beklenilenin altında kalsa da evrenin en iyi filmi olduğu kanısındayım.Thanos filme çok şey katmıştı.Herkesi bir arada görmek ayrı bir zevkti.
      2-GotG
      İzlerken eğlenebildiğim bir kaç süper kahraman filminden biriydi.En sevdiğim bir diğer yönü ise hiçbir karakter mükemmel iyi değil ve iyi bir geçmişe sahip olmaması.Tam toplama yani.
    • Black Panther ve Winter Soldier Top 2 benim gözümde çünkü ikisi de az kahraman kadrosu ve daha çok karakter ilişkileri ve ideoloji farklılıklarına yönelen aksiyonu ve sinematografisi, dozajı yerinde iki filmdi.

Ancak 3. için Doctor Strange ve Infinity War arasında kalıyorum.. Infinity War'a yeterince oy gittiği için Marvel'a mistik güçleri ve yeni görsel stilini kazandıran. Önemli bir film olan Doctor Strange'i seçiyorum. Ama IW'yi genel olarak daha büyük ve daha şaşalı buluyorum o kesin.

Black Panther, Winter Soldier, Doctor Strange ..