Süpermen prime vs Necro thor

• Comics
    • Vs

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Savior yazdı:

Bu arada Bu Thor Yerine necroswordlu Okt koysaydım ne olurdu ?
      O zaman NOKT diyebilirdik bence. Yine de Prime ezilmezdi.

Norrin Radd yazdı:

çünkü benim bildiğim necro sword'u kullandığı başka bir panel yok ?
      KOnu açılışındaki resmi zaten necrosword'un malzemesine bulanmış hali.
    • Garou yazdı:

RedSkull yazdı:

@Garou Yakın dövüşe girseler bile Superman dayanıklılığıyla alır.
      Ben de Süpo'dan yanayım zaten bu Thor formu en fazla Nigh-Universal gibi geldi. RKT bile Evrensel+ değil mi?
      Hayır Dostum Necro thor High Universe Level bu arada Galactus orada Thorla savaşa giriyor ve Necro thor da ona çok hasar veriyor Ve galactus o savaşta %40 fln daha üstte olabilir ve rkt High Multiverse Level+ sanırım eğerki yanlışsa %100 Multiverse Level dir rune king thor tam gücü %100 hali Complex Multiverse saya kadar giden ama güç emme falan olursa tieri baya artar.

Black yazdı:

Thor'un 3 silahı ile aynı anda süpoya karşı galibiyet alacağını pek düşünmüyorum ?(
      Saten 2 mjolnyr gerek yok 1 mjolnyr ve necro swordla işi bitirir çünkü necro swordda birçok güç yani birçok odin gibi karakterlerin gücü var necrosworda bunların toplamı sen hesaplama yap
    • RedSkull yazdı:

Necro Thor'un en hoşuma giden feati hafif aç (orta tokluk oluyor sanırım.) zorlanmadan yenmesi.
      Benim hatırladığım kadarıyla Thor neyi var neyi yok saldırıyor, Galaktus ise beni zaten öldümezsin ben ölürsem evren ölür kafasında.Bu durumu düşündüğümda "Necro okt zorlanmadan yenmiş Galaktusu" demek pek doģru gelmiyor bana.
      Bu vs ye gelirsek bana göre çok adil bir eşleşme değil.Herşeyi büyü gücü olan bir karakter ile büyüye karşı hasar almayan bir karakter kapışıyor.Bunu da geçtim Superman Prime büyüden hasar alsa dahi tier olarak üstünde Thorun.(Thor multigalaxy+, prime universal).

Hangi açıdan bakarsam bakayım Superman prime bana üstün gibi geliyor.
      .
    • @Savior
      Rahatça indiriyor gibi bir durum yok ortada.
      Nitekim savaş bittiğinde Necro Okt yaşadığına şaşırıyor.Ayrıca şunu da unutmayalım.Galaktus Okt ile mücadele ettikten sonra Okt son umut olarak Necro Sworda başvuruyor.Yani bu 2 linin mucadelesinde savaşıp enerjisinin bir kısmını kaybetmiş bir Galaktus var.Burda karşılaşma Necro Okt vs Yeni savaştan çıkmış Galaktus olmalı.Mantıken bu durumda galaktus Aç'a yakın bir halde olmalı.Ama bunu belirtmiyor o hikayede benim çıkarımım bu.
      Resimler
      • Screenshot_2019-09-05-11-36-21.png

1.38 MB, 1,920×1,080, 167 defa görüntülendi
      .
    • Shrimp yazdı:

Burda karşılaşma Necro Okt vs Yeni savaştan çıkmış Galaktus olmalı
      E tamam da zaten Thor'la savaşıyor ? Sanki Galactus başkasıyla savaşmış ta gelmiş gibi anlatmışsınız.

Thor'da yeni savaştan çıkıyor, üstelik daha çok hasar gören olarak. Yani Galactus'a buradan bir handikap vermeniz doğru olmaz.

Shrimp yazdı:

Rahatça indiriyor gibi bir durum yok ortada.
      Bence de rahatça indirmiyor fakat karşısındaki beslenmiş Galactus, sağlam bir rakip. Hızlar eşit olduğu için Superman'e de böyle "kamikaze" gibi dalarsa ne olacağı meçhul :)

Shrimp yazdı:

Hangi açıdan bakarsam bakayım Superman prime bana üstün gibi geliyor.
      Hızlar eşit, Thor'un hükmettiği güç ve tecrübesi daha fazla. Üstüne 2 mjolnir + Necro Sword.. Prime alsa bile çok çok zor olur.
    • @Norrin Radd
      Savaş uzadıkça daha dezavanjlı tarafa düşen kesinlikle açlık lanetine sahip Galaktus olacaktır.O yüzden Necro Thor la savasmadan önce Okt ile savaşıp 2 sinin de gücünün azalması Galaktusun daha alehine bir durum.Ayrıca binlerce tanrının gücünü alıyor Thor Necro Swordla.Yani o silahı aldığında bir önceki savaşındaki yorgunluktan eser kalacagını düşünmüyorum.Tabi kişisel düşüncelerim bunlar bir yere dayandıramam açıkcası.

Thor'un hükmettiği güç daha fazla diyemeyiz ki.Superman Prime ;Paralax Hal Jordan'ın karşınında diz çöktüğu, evrensel atak tanklayabilen ve mxy'i diz çöktürmüşlüğü olan birisi.Malesef Marvel'daki Asgard ve çevresinde dönen o büyü gücleri ,9 diyar muhabbetleri falan Superman Prime'ın karşılaştığı kişi ve olayların yanında devede kulak kalıyor.

Her şeyi geçtim diyelim senin dediğin gibi hız farkının olmadıģı bir durumda bodoslama daldi Necro thor.Her şeyi büyü gücü olan bir karakter büyüye karşı bağışıklığı olan karaktere nasıl zarar verebilir ki.

Superman Prime'ı geçtim Superboy Prime bile Skyfather-Skyfather+ seviye olarak gösterilen ve defalarca 10 larca justice league üyesiyle dalga geçercesine savaşmış Mordru'nun büyüsüne bile "tickle" yani "gıdıklıyor diye tepki verirken Superman Prime'ın multigalaxy seviye bir büyü gücünden etkileneceğine pek ihtimal vermiyorum açıkcası.

Ben Superman Prime'ın bu versusu kolayca kazanacağını hatta Superboy Prime'ınde Necro King Thora karşı ciddi bir şansı olacağını düşünüyorum.
      .
    • @Shrimp

Düşünceleri katarsak, tabi herkes çok fazla şey düşünüyordur, işin içinden çıkamayabiliriz. Fakat feat ve tier örneklerinizin bazılarına katılmıyorum.

Shrimp yazdı:

Malesef Marvel'daki Asgard ve çevresinde dönen o büyü gücleri

Asgard ve çevresi azımsama ifadesi olmuş.. Odin'in çoklu galaksilere hükmettiği bir sürü ( hatta az da olsa evrensel'e varan ) feat'i var.

Shrimp yazdı:

Superman Prime'ın multigalaxy seviye bir büyü gücünden etkileneceğine pek ihtimal vermiyorum

Odin zaten multi galaxy level, NOKT nasıl multi galaxy olsun ki ? Ayrıca Galactus'u pek büyü gücüyle indiriyor gibi gözükmüyor..

Shrimp yazdı:

mxy'i diz çöktürmüşlüğü olan birisi
      Prime - Mxy olayındaki, bildiğimiz gücündeki değil, hasta, güçten düşmüş mxy.

Shrimp yazdı:

Ben Superman Prime'ın bu versusu kolayca kazanacağını

:)
    • @Norrin Radd
      Düşüncemi kattığım yerleri zaten belirtiyorum.Fakat yazdıklarımın çoğu sadece düşuncelerimden ziyade featlerle de destekli.

Odinin çoklu galaksilere hükmettiği gibi bi durum yok.9 diyar a hükmeder Odin.Çoklu solar sistem oluyor o da galaksi bile etmiyor.Fakat şunu demiyorum yanlış anlama "Odinin galaksi ve çoklu galaksi gösterimleri yoktur".Çoklu galaksi gösterimleri olduğunu bende biliyorum ama Çoklu galaksiye hükmediyor demekle bu aynı şey değil.Ayrıca bu dediğin güc seviyelerindeki Odin'e en son geçen siyah beyaz bi Thor hikayesi okuyodum orada rastladım :D .

Odin zaten multi galaxy level.Bu ifadeyi çürütecek bir sürü feat atabilirim.Ama uğraşmayacam.Marvel Skyfatherlarını overrated olarak gördüğümü birçok defa belirttim zaten.Lafta Multi galaxy ama icraata gelince max solar system.Neyse off topic yapmak istemiyorum.

Superman Prime'ın özellikle büyü bağışıklığını feat atarak gosterdigimi düşünüyorum.Necro Thorun buyüsünün bunun üstesinden gelebilecegini düşünüyosan hâla daha bir şey demek istemiyorum.
      .